Koncert DZIECI – DZIECIOM

0

Uczniowie,Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne oraz Dyrekcja Gimnazjum nr 4 im Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zapraszają wszystkich mieszkańców Raciborza na V Dobroczynny Koncert DZIECI _ DZIECIOM, który odbędzie się 14 stycznia 2005 o godz. 17 w RCK przy ul. Chopina 21
GRAMY DLA KUBUSIA PIETRZYKA

Uczniowie, Grono Pedagogiczne oraz Dyrekcja Gimnazjum nr 4 im Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zapraszają wszystkich mieszkańców Raciborza na V Dobroczynny Koncert DZIECI _ DZIECIOM, który odbędzie się 14 stycznia 2005 o godz. 17 w RCK przy ul. Chopina 21
GRAMY DLA KUBUSIA PIETRZYKA- reklama -

14 stycznia 2005 Gimnazjum nr 4 w Raciborzu organizuje doroczny koncert charytatywny DZIECI _ DZIECIOM. To już piąty, więc jubileuszowy koncert.
Poruszeni chorobą małego Kubusia Pietrzyka postanowiliśmy przeznaczyć całkowity dochód z koncertu na pomoc w jego leczeniu.
W przygotowania do tak ważnego wydarzenia włączają się wszyscy uczniowie naszej szkoły. Od kilku tygodni trwają próby jasełek przygotowywanych przez panią Joannę Gizowską – Kurek. Członkowie chóru pod czujnym okiem pana Marcelego Reszki nie szczędzą swych gardeł, by 14 stycznia ich śpiew rozbrzmiewał nawet w odległych zakamarkach sali RCK-u. Uzdolnieni plastycznie uczniowie przygotowują kartki i prace plastyczne, które będą sprzedawane w czasie koncertu. Pozostali gimnazjaliści zajmują się sprawami organizacyjnymi oraz technicznymi i dopinają wszystko „na ostatni guzik” pod czujnym okiem Samorządu Uczniowskiego oraz opiekuna – pani Eweliny Kasperek.
Czynny udział w przygotowaniach biorą również nauczyciele, którzy pojawią się na scenie, debiutując w roli artystów. W programie przewidziano wiele atrakcji, m. in. występ zespołu ze świętochłowic.
Organizatorzy wkładają serce, by koncert był dla wszystkich obecnych tego dnia na sali RCK-u niezapomnianym, pełnym wzruszeń przeżyciem.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here