Pozdrowienia z Iraku

Mamy wieści o naszym absolwencie – Damianie Gołoficie, przebywającym obecnie w Iraku.Zespół Szkół Mechanicznych słynie nie tylko z wysokiego poziomu kształcenia, dużego zaangażowania uczniów i nauczycieli w życie szkolne i pozaszkolne, ale również ze swoich absolwentów, którzy godnie reprezentują naszą szkołę.
Jednym z takich absolwentów jest Damian Gołofit.
Damian uczęszczał do naszej szkoły w latach 1994 – 1999. Po obronie egzaminu dyplomowego oraz pomyślnym zdaniu matury, mając zapewnione miejsce na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, na wydziale mechanicznym, wybrał inną drogę, a mianowicie poszedł do Szkoły Chorążych Wojsk Samochodowych w Pile, gdzie po dwóch latach nauki uzyskał stopień młodszego chorążego. Po zakończeniu nauki został wydelegowany na drugi koniec Polski do Bartoszyc (60km za Olsztynem), gdzie przebywał 2 lata.
W roku 2003 powrócił na Śląsk do Opola, gdzie w dalszym ciągu stacjonuje.
Obecnie przebywa w Iraku, biorąc udział w misji stabilizacyjnej. Pojechał tam w ramach 4 zmiany polskiego kontyngentu.

/Piotr Swoboda/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here