Konkurs ekologiczny

4

Dnia 19.04.2005 r . w naszym przedszkolu odbył się I Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Wiedzy o Środowisku , zorganizowany przez nauczycieli grupy pięciolatków – A. Wawoczny i T.Fijałkowską.Każda grupa przedszkolna wytypowała drużynę, która dzielnie zmagała się z przygotowanymi zadaniami. Dotyczyły one chronionych gatunków flory i fauny, przyczyn i skutków zanieczyszczenia powietrza, gleby, wody oraz segregowania odpadów .
Zagadnienia edukacji ekologicznej nauczyciele naszego przedszkola realizują niemal
w każdej sytuacji, gdyż zawarte są one w treściach programowych z zakresu : wychowania estetycznego, technicznego, umysłowego i zdrowotnego, a także ze względu na realizację polityki środowiskowej gminy wg normy ISO 14001.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomiki z ekoludkiem .
Na zakończenie przedszkolaki obejrzały przedstawienie o tematyce ekologicznej pt. ” Leśne zwierzęta”, przygotowane przez B.Fajger – wychowawczynię maluchów .
Opr. T. Fijałkowska

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

  1. Czyzby dopadli mlodego Wojnara? heeh wkoncu sie doczekal.

  2. trocki

    jezeli to wojnara drapneli to bardzo dobrze

  3. młody W. ma już zanik mięśnia zwieracza 🙂 Chłopaki z celi nie pozwolą by mu zabrakło czułości.

  4. Dokładnie. Młody W. robi tam za panienkę. A tak poważnie to ciekawy jestem kiedy usłysze wyrok na tego pajaca. Czy ten kraj jest normalny? żeby na wyrok czekać prawie rok, sprawa jest oczywista i jasna a te barany przedłużają ile się da. I jeszcze palą głupa i wożą go po wariatkowachi testują czy aby wiedział co zrobił. Jak widze takich kretynów to jestem za karą śmierci.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here