Starostwo bez pomysłu

0

Starostwo nie ma pomysłu co do zagospodarowania zamku.

Sprawę tę poruszył na ostatniej sesji powiatu, radny Krupa. Oburzał się, że powiat nie dba o budynek, nie może wymienić nawet rynien, nie wspominając o drzewku które wyrosło na dachu obiektu. Wicestarosta kometował, że pula na tego typu cele jest bardzo skromna, ale że starają się wykonywać przynajmniej bieżące naprawy. Poprzednie władze wydzierżawiły go firmie, która urządza tu festyny. Obecne nie mają na zamek pomysłu, ale obiecują, że będą się starać o pozyskanie pieniędzy z ministerstwa na wymianę dachówek budynku bramnego.


Więcej czytaj w "Nowinach Raciborskich" nr 18 z 2005 r.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. BOŻE! WIDZISZ I NIE GRZMISZ! CZY KOMUŚ ZALEŻY NA LIKWIDACJI MIASTA? a może postawcie sobie na tym targowisku jakąś nową wyższą szkołę i poudawajcie, że miasto się rozwija!!!!!!

  2. jak miastem rządzą ludzie ,których wykształcenie nijak się ma do tego za co biorą pieniądze, to tak pózniej wygląda miasto,jeżeli do tego dołoży się radnych o kompetencji Borowika i innych głupoli to wtedy już jest katastrofa, 3 kadencję rządy w radzie sprawuje Wojnar,którego zasługi w doprowadzeniu Raciborza do dna są imponujące.

  3. Waszego smędzenia, szacowni raciborzanie, mam dość. Non stop coś wam się nie podoba. Miasto nie remontowało targowiska – źle. Remontuje – źle. O co wam chodzi? Prezydent czekał na konkretną ofertę kupców co do modernizacji i nie doczekał się. To, co zaproponowali, wyglądało tylko jako odnowienie budek i na dobrą sprawę dalej szpeciłoby okolice rynku. Nie dali też konkretnej propozycji współfinansowania projektu, za to non stop narzekali. Przy takiej postawie to miasto jest bez szans

  4. raciborzanko, co ma piernik do wiatraka? Czy ja pisałem coś o targu w Rybniku? Może nie rozumiesz mojej wypowiedzi? Pisałem tylko, że irytuje mnie w Raciborzanach (pewno nie wszystkich)wieczne stękanie.

  5. Do rybniczanin: 1.”Co ma piernik do wiatraka?” Mąke. 2. A ja rozumiem i jednych i drugich bo faktycznie teraz targ wygląda okropnie ale po planowej modernizacji będzie za drogi dla większosći tam handlujących… Naprawde wystarczyło by żeby te budki wymienić lub wyremontować, zająć się murem wkoło targowiska (też jest ochydny) i by wystarczyło. Targ to targ, nie wydziwiajmy, na całym świecie targi wyglądają podobnie (w końcu to jest tzw. sprzedaż obwożna a nie inne rodzaje sklepów..)Pozdrawiam

  6. teraz ktoś chce położyć łapę na teren wokół Obory. Co znowu jakaś przebudowa? Należy przypatrzeć się kto postawi tam „sklepik”, albo zrobi kilka kortów na (wykupinum przez siebie za grosik) pięknym terenie.Wcentrum już wszystko rozdrapane to zostały jeszcze ary na przedmieściu?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here