Program pomocy dla niepełnosprawnych

2

Raciborskie starostwo jest w trakcie przygotowań do programu pomocy niepełnosprawnym na najbliższe lata.

Póki co, każdy zainteresowany tematem może wnieść swoje propozycje, bo radni poczekają do sierpnia, kiedy to ostatecznie program przyjmą na sesji.


Z treścią programu można się zapoznać na stronie internetowej starostwa: www.powiatraciborski.pl. i swoje uwagi wysyłać na adres: [email protected]. Ale jak na razie, referat nie doczekał się jeszcze żadnego e – maila w tej sprawie.


Jak mówi Aleksander Kasprzak, kierownik referatu spraw społecznych w starostwie, program ten będzie dopasowany finansowo do możliwości starostwa.
Do najważniejszych zadań należeć będzie likwidacja barier architektonicznych w czterech przychodniach – montaż platform dla wózków inwalidzkich, dostosowanie sanitariatów do potrzeb niepełnosprawnych.
Program przewiduje także dofinansowywanie m.in. wyjazdów wakacyjnych dla tychże osób.


/SaM/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo podobała mi się homilia ks.abp Dziwisza w Skoczowie. Pozwólcie, że przytoczę i przypomnę Wam ten fragment:”…Janie Pawle II dziękujemy, że byłeś z nami, Janie Pawle II WIELKI dziękujemy, że jesteś z nami, Janie Pawle II ŚWIĘTY módl się za nami…”. Bardzo piękne słowa, które mogą się stać i naszą modlitwą!

  2. Kasia

    Tez mi sie podobają te słowa jak modlitwa.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here