Nie zapłacę!

0

Członkowie wspólnot mieszkaniowych czują się oszukani przez Miejski Zarząd Budynków . Powód? Rozliczenia za centralne ogrzewanie.

Błędy na rachunkach wynosiły nawet kilkaset złotych. Okazało się, że pracownicy MZB pomylili niedopłaty z nadpłatami. Zaś w rubryce „zużycie do rozliczenia" znajduje się pięć takich samych cyfr. Jednak ich suma jest w rzeczywistości niższa od podanej pod nimi wartości. A to właśnie od niej liczona jest kwota za ogrzewanie, jaką trzeba zapłacić. Celowe zawyżanie kosztów. -burzą się mieszkańcy.


Przypuszczają, że błędny jest sam system wyliczania kosztów. Wartość jednostki rozliczeniowej dla całej nieruchomości obliczona została na podstawie wskazań podzielników w lokalach opomiarowanych, bez uwzględnienia wskazań w lokalach bez podzielników. Gdyby te dane zostały wzięte pod uwagę to wszyscy zapłaciliby mniej.
Ponadto dostarczone rozliczenia są nieczytelne i budzą wiele wątpliwości.


Więcej czytaj w "Nowinach Raciborskich" nr 27 z 2005 r.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Suzi

    To nie basen tylko wanna troszke większa od domowej. Dla 60 tys. miasta w sam raz!:o)Ale pokaz mile widziany mam nadzieję że z seriwisem jak się nie udusić w wielkim ścisku

  2. natta

    a o niebezpieczenstwie zadeptania nic nie pisza.

  3. W upalne dni to o której godzinie trzeba przyjść, żeby zająć miejsce na trawniku przy BASENIE?

  4. Suzi

    O kolego żeby zająć miejsce dla vipów przy basenie to musisz być conajmniej przed klubami osiedlowymi czyli w okolicach 9.10. A wogóle to proponuje zostać z dnia poprzedniego wtedy miejsce pewne a pogoda cóż a nóż się uda he he

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here