Aby nie miała dostępu

0

Dyrektor Caritasu, ks. Drechsler nie chce w murach CRON – u dotychczasowej lokalizacji Raciborskiego Funduszu Lokalnego, którego prezesem jest Maria Wiecha.

W ubiegłym tygodniu, w obecności swoich prawników, spotkali się prezydent Raciborza, Jan Osuchowski i dyretor opolskiego Caritasu, ks. Arnold Drechsler. Jak ocenia prezydent, spotkanie skończyło się pozytywnie i może wkrótce dojdzie do podpisania porozumienia. Póki co, magistrat czeka na jego projekt, który ks. Drechsler miałby nadesłać już za kilka dni.


Przewiduje się, że Caritas nadal będzie prowadził Centrum ale już na innych nieco warunkach. Miastu przede wszystkim zależy na wpływie na obsadę stanowiska dyrektora placówki oraz zmiany umowy wynajmu budynku przy Rzeźniczej.
Swoją wizję przyszłej współpracy przedstawił także dyrektor Caritasu. Przede wszystkim nie chce on dotychczasowej lokalizacji Raciborskiego Funduszu Lokalnego, którego prezesem jest Maria Wiecha, właśnie w murach CRON – u. Księdzu zależy na tym, by pani Wiecha, skoro została z ośrodka usunięta, nie miała dostępu do pomieszczeń centrum. I tak też chyba się stanie. – mówi Jan Osuchowski.


/SaM/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here