Napisz do Posła

5

Minął rok od kiedy, dzięki poparciu udzielonemu przez mieszkańców województwa śląskiego, Jerzy Buzek objął mandat Posła do Parlamentu Europejskiego.

Przez ten czas starałem się aktywnie uczestniczyć w pracach PE oraz pracować w okręgu wyborczym. Parlament Europejski przypomina arenę, na której wszyscy walczymy o dobro Europy, Polski, ale również interesu naszego regionu. Bardzo ważne w pracy Eurodeputowanego jest to aby przebywając w Brukseli lub Strasburgu nie zatracić kontaktu ze sprawami lokalnymi. – mówi Poseł.


Wszystkim Czytelnikom przybliżamy szansę podzielenia się z Jerzym Buzkiem wszelkimi uwagami i sugestiami dotyczącymi jego działalności: [email protected]


/SaM/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

  1. Ucieszyłem się,gdy się o tym dowiedziałem,ale po chwili przyszła myśl:A jak zrobiono ten ranking?Właśnie przeczytałem założenia i z całym szacunkiem do „Rz” i autorów tego rankingu,ale o statystyce i doborze zmiennych do modeli to oni nie mają zielonego pojęcia i poszli na łatwiznę opracowując ten ranking…A już najbardziej rozśmieszyła mnie część metodologii dotycząca punktacji oraz zdanie „wysłaliśmy ankiety do gmin z prośbą o wypełnienie” lol..omal nie spadłem z krzesła.

  2. Najświeższe informacje o sukcesach Raciborzanki na MŚ w pływaniu w Montrealu. Katarzyna Dulian awansowała do półfinału 200m stylem klasycznym z 4 czasem eliminacji,bijąc jednoczesnie swój rekord życiowy!!Gratulacje!!!

  3. Darius wyprzedziles mnie, wlasnie mialem pisac, ze jakos malo malkontencko jest w tym watku i ze pomarudze troche na raciborskie media ze nie pisza nic o tych mistrzostwach. Przeciez na 100 m w klasyku Kasia zajela 12 miejsce na swiecie!!! I to tez duzy sukces, a tu cisza. Fajna zbieznosc mysli… POzdro 567

  4. Rzeczpospolita chyba to robiła na podstawie ankiety ulicznej gdzie parę wynajętych osób zapytało się przechodniów a zwłaszcza tych co siedzą pod sklepami z „napojami” od rana i taki im wyszedł wynik. Prasa kłamie, radio kłamie, telewizja kłamie!. A Może to jest ranking jak się powodzi naszym radnym i teraz mamy takie wyniki.

  5. Arek

    No i jest się z czego cieszyć! Z tym, że Racibórz zajął 6 m. w grupie miast mniejszych do 100 tysięcy i nie dziwi mnie to. Większość mniejszych miast nie ma żadnych perpsektyw w Polsce. Racibórz je ma. Gratulacje należą się też dla naszego niedalekiego sąsiada – Rybnika, który zajął 2 miejsce wśród miast dużych.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here