Pierwszy dzień w przedszkolu

0

” Witaj przedszkole kochane” – tymi słowami piosenki powitały dzieci naszego przedszkola nowy rok szkolny. Wypoczęte, opalone i uśmiechnięte wróciły z wakacji. Wspomnieniom w pierwszym dniu po wakacjach nie było końca, a to że byłam nad morzem, w górach, u kochanej babuni, jeździłam na kucykach ….Najważniejsze było zaś to, że podczas wakacji mogły dużo czasu spędzić z ukochanymi rodzicami. Jesteśmy o rok starsi, będziemy bawić się i uczyć w innych salach, a do grupy maluszków przyszły nowe dzieci. Niektórym z nich trudno było rozstać się z ukochana mamą, ale po paru chwilach w objęciach swojej pani znalazły ukojenie i łzy szybko wyschły, a na buzi pojawił się uśmiech. Początki zawsze są trudne, ale za parę dni maluchy będą wchodziły dzielnie do sali z oczekiwaniem na chwile pełne wrażeń i wesołej zabawy.

Życzymy wszystkim przedszkolakom miłego pobytu w naszym przedszkolu, a rodzicom wytrwałości.
Zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 12.09.2005r. o godzinie 16.00.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here