USC okradziony w biały dzień

6

Wczoraj włamano się do biura kierowniczki raciborskiego Urzędu Stanu Cywilnego. Złodzieja można by nazwać śmiałkiem, bowiem… miało to miejsce między 12.00, a 13.00, czyli w samym środku roboczego dnia.

Sprawca wypchnął zamknięte na klucz drzwi i wszedł do pomieszczenia na piętrze. Ukradł komputer i wieżę stereo. Niesamowite, że żaden z pracowników niczego nie zauważył. Moje biuro znajduje się na piętrze, a wszystkie inne na parterze i zazwyczaj działają za zamkniętymi drzwiami. Złodziej zwyczajnie wykorzystał chwilę gdy nikogo akurat nie było na korytarzu. – mówi kierownik USC, Beata Bańczyk.


Straty wstępnie oszacowano na 2 tys.zł.


/SaM/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

  1. Widocznie to nie był roboczy dzień dla pani kierownik jeśli biuro było zamknięte :))

  2. ZSZ

    Ciekawe czy był sam? Musiał mu ktoś pomóc chyba 😀

  3. NATTA

    moze chlopak chcial sie zenic, a ze zamkniete to…

  4. Bądź pani kierownik właśnie „odprawiała” mszę ślubną a ten jegomość przeszedł się z tacą i zebrał odpowiednią ofiarę:)))

  5. A nie przyszło ci do głowy, że w tym urzedzie pracuje tylko kilka osób i kierownik odwala robotę szeregowych pracowników w archiwum? Nasi radni żałują pieniędzy na nowe etaty,naprawdę potrzebne, a wydają je na bzdurne prijekty architektów! Gdyby było tam wiecej pracowników, kierownik siedziałby w swoim biurze i nie zdarzyłaby się taka sytuacja. I jeszcze jedno: w USC nie odprawia się mszy…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here