Przebudowy i objazdy

9

W Raciborzu rozpoczęła się przebudowa Placu Wolności i ulicy Drewnianej związana z budową nowego ronda.

Z ruchu całkowicie wyłączone zostaną skrzyżowania ulic Londzina, Drewnianej, Długiej oraz części Placu Wolności na odcinku od skrzyżowania z ul. Karola Miarki.


Ruch samochodowy relacji ul. Wojska Polskiego – ul. Londzina zostanie poprowadzony objazdem przez ul. Stalmacha, ul. Ogrodową i ul. Karola Miarki. Dojazd z ul. Wojska Polskiego do ul. Długiej odbywać się będzie łącznikiem w sąsiedztwie apteki „Pod Łabędziem”, na którym w czasie trwania przebudowy zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy i zakaz zatrzymywania się i postoju. Również tym łącznikiem będzie przebiegał wyjazd z ul. Gimnazjalnej. Jednocześnie wyłączona z ruchu zostanie ul. Drewniana.


W trakcie prac dojazd dla mieszkańców posesji przy ulicy Solnej przewidziano przez bramę wzjazdową od ul. Długiej.


/s/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

9 KOMENTARZE

 1. ryzio

  tylko żeby to nie było tak jak z auchanem, powoli z kauflandem i innymi, dlaczego nie można też zrobić czegoś z starym basenem

 2. Już wiem jaką ostatnio książkę przeczytał prezydent Osuchowski:)))”Szatańskie wersety” Ruschdiego:))). Jak tak dalej prezydent będzie miał szatańskie myśli to UM powinien sprowadzić egzorcystę by wypędził złego ducha z ciała prezydenta Osuchowskiego. Albo Osuch podpisał ostatnio cyrograf z diabłem(Wojnar)i już pojawiają się pierwsze skutki uboczne?:)))

 3. z boku

  to nic, że w gminie Lubomia powszechnie mówi się o …. (szatańskich) źródłach kapitału „właścicieli Raju”, hmm niestety znowu przyszło mi kontestować pomysł Jasia, m.in. w jaki sposób Prezydent wyobraża sobie realizację projektu względem prywatnego właściciela, hmm

 4. fragment z „szatańskich wersetów” PEJZAŻEM JEGO POEZJI POZOSTAJE PUSTYNIA. ja bym zmienił.zamiast poezji dałbym POMYSŁÓW. I tym sposobem bedziemy mieć w SRC PUSTYNIE! W całej Polsce jest tylko jedna. A w SRC bedzie druga. Bravo dla Prezydenta! Może NATO na szkolenia wpadnie do SRC.(pustynna burza2)

 5. tolek

  OBUDŹCIE SIĘ BO OKRADNĄ WAS NAWET ZE ZŁUDZEŃ!!!! Bracia kaczyńscy jak byli młodzi już księżyc ukradli. A co dopiero będzie kiedy dojdą do władzy. Ale hasło naszego prezydenta to pierwsza klasa. Ciekawe czy sam to pisał czy jakiś drugi artysta mu tam pomagał… Bo takie głupoty samemu to ciężko wymyślić:P

 6. w tym haśle to coś się chyba pomyliło! jakiś chochlik drukarski albo coś. Zamiast bo was OKRADNĄ powinno być bo was OKRADNĘ!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here