Szatański pomysł prezydenta

1

Prezydent Jan Osuchowski, jak mówi wpadł na „szatański pomysł”. Ziemię na Ostrogu chce sprzedać lub wydzierżawić właścicielowi ośrodka „Raj” w Nieboczowach.

Wielu zmartwień i burz w lokalnym społeczeństwie przysporzył ostatnio pomysł stworzenia na Ostrogu wielosezonowego ośrodka sportowo – rekreacyjnego. A właściwie nie o sam pomysł chodzi tylko o to, że nie chce wypalić.


Na samą dokumentację projektu wydano już ponad 400 tys.zł., a cała inwestycja, okazało się, nie będzie kosztować 9,5 mln zł, a… ponad dwa razy więcej. Magistrat miał złożyć wniosek o dofinansowanie z UE, ale nic z tego nie będzie bo mimo, iż można by uzyskać nawet 75 procent kwoty, to urząd i tak nie ma pieniędzy na resztę.


Tymczasem, prezydent Jan Osuchowski, jak mówi wpadł na „szatański pomysł”. Ziemię na Ostrogu chce sprzedać lub wydzierżawić właścicielowi ośrodka „Raj” w Nieboczowach, który stamtąd musi się wynieść ze względu na budowę zbiornika.


Jak się dowiedzieliśmy oferta magistratu została przyjęta i prezydent z właścicielem na dniach chce się spotkać, by mu pokazać grunt i omówić szczegóły. Nie zgadzam się również z opinią jakoby pieniądze wydane na dokumentację zostały wyrzucone w błoto. Teraz, jeśli się uda, to sprzedamy i działkę i dokumentację. – mówi Jan Osuchowski. – Jeżeli się ten pomysł powiedzie, będziemy mogli wystąpić o dofinansowanie.


/SaM/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Myślę, że „Na zawsze młodzi” jest świetny!!!Czasami daje do myślenia.Polecam.Do zobaczenia na czuwaniach u sióstr!!!!!!!!!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here