Z bibliotecznej półki

8

W Filii Nr 2 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu przy ul. Rudzkiej 38 są już m. in.W Filii Nr 2 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu przy ul. Rudzkiej 38 są już m. in.:

„Wielki gracz” J. Grisham, „Jadąc do Babadag” A. Stasiuk, „Odlot na samo dno : prawdziwa historia dziewczyny uzależnionej od narkotyków” J. Frey, „Utracony honor” N. Khouri, „Żegnaj Afryko” C. Hofmann, „Tatuaż” S. Moore, „Imperium Wilków”

J.-Ch. Grangé, „Złamani na duchu” M. Cole, „Dni niepoliczone” R. Goddard, „Paranoja”J. Finder, „Posłaniec miłości” Jan Paweł II oraz „Kiedy świat się zatrzymał : 63 dni w Watykanie z Piotrem Kraśko rozmawia Marcin Witan”.

Zapraszamy w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od 10oo do 18oo oraz we wtorki 9oo do 16oo

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. Rozdał ostatni raz bo potem rozdawać będzie etatowy następca na wakującym tronie interrex Hajduk. Podobnie było 4 lata temu kiedy zwolnione stanowisko po Markowiaku przejął Hajduk. I znów człowieka z ekipy Wojnara zastąpi kolejny człowiek z ekipy Wojnara.

  2. serdeczne gratulacje nagrodzonym, ciesze się że nagrodę otrzymała Pan J.Duda zrobił bardzo wiele dla popularyzacji rodzimej przyrody jest dla raciborskich nauczycieli biologii i przyrody mistrzem nie doścignionym …trafny wybór

  3. Co do p. Dudy. Kiedyś napisałbym podobnie jak raciborzanka, jednak kiedy trafiło do mnie więcej informacji jak wyglądała jego współpraca z UM za Markowiaka i Hajduka (ty nam potwierdź, że te drzewa były do wycinki, a my wydamy ci książkę), zmuszony byłem zrewidować swoje poglądy.

  4. nie zgadzam sie z tka opinią, nikt tak jak Pan Duda nie dba o nasza przyrodę a wydanie książek nie musi zależec od UM jak chce się kogoś uderzyc znajdzie się kij to własnie Pan Duda wytykał najczęściej błędy urzędnikom i dlatego tam go nie lubią

  5. Nie lubią i dlatego przyznają nagrodę? W dodatku „kulturalną” ? I wydają (tylko) jemu kiepskie w formie („Arboretum Bramy Morawskiej – zdjęcia sprzed 15 lat, brzydka jak Nosferatu) książki, których nikt nie czyta, bo kończą karierę po wydrukowaniu? Jest na pewno wybitnym fachowcem, ale Tomasz mówi bardzo ciekawie. Prosimy o jeszcze !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here