Dzień Papieski

3

18 października w kaplicy kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu odbył się apel z okazji V Dnia Papieskiego obchodzonego pod hasłem: „Jan Paweł II orędownik prawdy”. Apel przygotowali uczniowie należący do Kółka Przyjaciół Książki działającego przy szkolnej bibliotece wraz z panią Urszulą Grabowską i Grażyna Mamczur. Wystąpił również chór prowadzony przez panią Beatę Smołkę. Apel miał charakter wspomnieniowy. Uczniowie przypomnieli najważniejsze wydarzenia z życia naszego papieża. Przywołali kilka anegdot z nim związanych. Minutą ciszy uczczono śmierć Jana Pawła II. Uczniowie wraz z chórem odśpiewali „Barkę” i „Abba Ojcze”. Apel miał na celu nie tylko przypomnienie historii wielkiego papieża Polaka, ale przede wszystkim uświadomienia tego, że jest on nadal wśród nas poprzez swoją naukę i swoje słowa.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. Maria

    Proponuję na dyr . szpitala mojego dziadka ma 83 latka i świetnie się trzyma ! Pasuje do zdjęcia z prezydentem Raciborza i starostą !!!

  2. A-F

    I jak tu ma coś normalnie funkcjonowac jak w Raciborzu tylko chodzi o stołki a nie o dobro mieszkańca? My poprzemy tego kandydata na stołek jak straci stołek ktos inny. Przecież to jest wszystko chore jak cała administracja tego miasta i powiatu (ciekaw jestem za co te certyfikaty ISO były?).

  3. jurek

    Krzyżek to karierowicz i nic nie zrobił dla miasta a w szpitalu co?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here