Tusk zniknął

7

Wczoraj w nocy z rusztowania na raciborskim rynku nieznani sprawcy skradli baner z wizerunkiem Donalda Tuska, kandydata na prezydenta.

Złodzieje – fani Tuska (?) wykazali się nie lada sprawnością, gdyż transparent znajdował się na wysokość 5 metrów. Platforma Obywatelska Ziemi Raciborskiej wyraża ubolewanie nad zaistniałym faktem, stwierdzając jednocześnie, że dotychczas jakiekolwiek przejawy takowej aktywności politycznej, pomieszanej z wandalizmem nigdy w Raciborzu nie miały miejsca. – komentuje Henryk Kretek, asystent Andrzeja Markowiaka. – Nie tak dawno zdewastowano fragmenty średniowiecznej Kolumny Maryjnej, wówczas władze miasta nie zareagowały. Trudno zatem liczyć, aby po ataku na kandydata PO na prezydenta przyspieszono działania mające na celu bezpieczeństwo Raciborza i gości bezpiecznego dotąd miasta.


/SaM/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

7 KOMENTARZE

 1. ela

  W mojej szkole I LO w Raciborzu w prawyborach do Sejmu zdecydowanie wygrało PO, a w ostatni wtorek mogliśmy wszyscy wziąć udział w wyborach na Prezydenta RP – wygaral Donald Tusk z wynikiem czterokrotnie lepszym niż Lech Kaczyński. Akcja „MŁodzi głosują” to świetny pomysł. NIE BĄDŹ DURNY – IDŹ DO URNY 😉

 2. belf

  Ela nie bądź „wela”, zacznij myśleć. Chyba nieświadomie stałaś się narzędziem propagandy tej w stylu PRL-u (Gebelsowskiej), jak papuga powtarza słowa zasłyszane. Zrób sobie test; zapytaj siebie, czy słyszałaś kiedykolwiek z ust twoich wychowawców i dyrekcji I LO, aby swoją postawą wyrazili kiedykolwie sprzeciw wobec negatywnych przejawów naszego życia w Raciborzu a w szczególności poczynań władzy miasta. To nie o wybory chodzi – cud młodości, to niezależność myśli. Powodzenia .

 3. ela

  Jak mam być szczera to niewiele zrozumiałam z Twojej wypowiedzi belf. Prosze o ponowne wyjaśnienie mi – młodej dziewczynie – dlaczego stałam się narzędziem propagandy? Napisałam tylko o wyborach uczniów mojej szkoły, a Ty wyjezdzasz z jakąś ideologią. O co Ci chodzi?

 4. mf

  Fakt, Belf ma rację, cała ta akcja ne różni się niczym od „oddolnych działań” partii… Jak dla mnie kompletne nieporozumienie.

 5. ela

  Ludzie, Wy chyba nic nie rozumiecie. Przeciez ta akcja, ma być dla młodych ludzi szkołą demokracji – nic więcej. A Wy tu o jakiejś spiskowej teorii dziejów

 6. majka

  Och,Ela straciłaś przyjaciela! Musisz się jeszcze nauczyć,że poglądów nie można odrzucic!

 7. ppp

  Na tym portalu koresponduje wielu ” spiskowców „. Ela, nie daj się – broń swoich pogladów ! Wielu tutaj piszących zna się na wszystkim ale tylko teoretycznie. Potrafią świetnie krytykować ale raczej niewiele potrafią zrobić !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here