Z bibliotecznej półki

6

Oddział Muzyczny Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu poleca nowe płyty CDOddział Muzyczny Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu poleca nowe płyty CD : „”Collaborations” Sinead O’Connor, „Kill Bill” original soundtrack. Vol. 1 , „Black & White 050505” Simple Minds, „Herzeleid” Rammstein, „22 Polish Punk Classics”, „Samotność po zmierzchu” Ania, „Kultowa Dekada : po prostu hity” Vol.3, „Inside Story” Anita Lipnicka & John Porter, „Jednym tchem” Andrzej Piasek Piaseczny, „Live In Texas” Linki Park, „X&Y” Coldplay, „Na wszystkich dworcach świata; Song o ciszy” Jonasz Kofta, „All The Right Reasons” Nickelback, „A Different Beat” Gary Moore, „Niepogoda na sny” Bohema, „The Best; The Rest” Kayah, „Europe 1982-2000”

oraz nowe tytuły „książki mówionej” : „Wygrać życie” K. Durczok, „Wstańcie, chodźmy!” Jan Paweł II, „Między ziemią i niebem” A. Makine, „Mroczna arena” M. Puzo.

Zapraszamy w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki od 10oo do 18oo.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. Kiepski

  Najśmieszniejsze jest to,iż ZOPO na czas trwania remontu będzie nadal funkcjonować w tym obiekcie! Brawo władarze miasta !

 2. Ciekawe czy fasada od strony PKS-u przyjmie jakąś ciekawą formę,bo obecnie nic nie reprezętuje,no chyba że mają zamiar do niego dobudować jakąś narożną kamienicę,bo miejsca jest na tyle.Ciekawe czy mają zamiar coś zrobić tymi dwiema kamienicami na przeciw PKS,są bardzo ciekawe tylko bardzo zniszczone i warto się też nimi zająć.Bo przeciesz przejeżdżają tędy autobusy dalekobieżne krajowe i zagraniczne i co widzą,obecnie trzy rudery z których sypie się tynk,a obok Urząd Miasta.

 3. Przecież to miejsce powinno być wizytówką miasta na ruwni z rynkiem,bo pasażerowie przejeżdżający przez Racibórz będą mieli opinię miasta prowincjonalnego czekającego na swój koniec,a tak na marginesie,Urząd Miasta też zaczyna się sypać,mam na myśli elewację.Park przy U.M.też nie jest za ciekawy dwie alejki i cztery ławki,warto by zrobić w nim mały plac zabaw dla dzieci,bo tam naprawdę niema po co do niego wchodzić wieje z niego nudą i nie ma żanych rabatek przyjemnych dla oka.

 4. darius

  Zgadzam się z tym, co napisał Mirek G, za wyjątkiem tego placu zabaw w „parku” k.UM..a od siebie dodam:droga kolo UM też wygląda tragicznie…

 5. Darius.Nie chodziło mi o duży plac zabaw,ale ze dwie chuśtawki np.taka na takich dużych sprężynach,mała piaskownica i jakieś autko,no i mała zjeżdżalnia.O coś takiego jak koło Mc Donalds-a

 6. darius

  W ścisłym centrum miasta na tak atrakcyjnej działce plac zabaw? wygladałoby to zabawnie.Bo dla kogo on by był?Dla naszych radnych? ;)Już wkrótce powstanie w okolicy Kaufland,w którym zapewne znajdą się „karuzele”dla dzieciaków.Ten skwerek niech zostanie takim jakim jest…no może powinien być bardziej zadbany (ławki)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here