Ogłoszenie

  13

  Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta w Raciborzu informuje, że zgodnie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenia Nr 183/2005 Parlamentu Europejskiego i Rady ustanawiającym wymagania dotyczące higieny pasz… …prowadzenie działalności na terenie Raciborza w zakresie produkcji, przetwarzania, przechowywania i transportu pasz wymaga zgłoszenia do dnia 1 stycznia 2006 r. do powiatowego lekarza weterynarii, z siedzibą przy ul. Katarzyny 6 w Raciborzu.

  Obowiązek zgłoszenia dotyczy również rolników indywidualnych wytwarzających produkty wykorzystywane w żywieniu zwierząt, w tym m.in. producentów zbóż, okopowych, strączkowych oraz producentów mleka.

  Obowiązek zgłoszenia nie dotyczy tych producentów, którzy wyprodukowane przez siebie pasze zużywają wyłącznie we własnym gospodarstwie lub dostarczają je do innych gospodarstw i nie wprowadzają ich do obrotu (obrót rzeźniany i hodowlany).

  - reklama -

  13 KOMENTARZE

  1. Ten ordynator to jest mistrz trzymania wielu srok za jeden ogon. Do sejmu i do rad lokalnych kandydował już chyba ze wszystkich możliwych formacji. Zawodowo też nauczył się siedzieć na sześciu stołkach. A doba, także dla niego, ma tylko 24 godziny. Straty żadnej nasz szpital nie poniesie. Sszerokiej drogi panie ordynatorze!

  2. Chętnie podziękowalibyśmy wszystkim panom ordynatorom.Większych ZŁODZIEJI I ŁAPÓWKARZY trudno znaleść w Raciborzu!!! Są tak nienasyceni , że bez pieniędzy nie da się z nimi rozmawiać.

  3. Marysiu!! Leżałaś na wszystkich oddziałach szpitala,że takie oszczerstwa piszesz? to jest nieprawda!! Pan Ordynator Ciszek,opiekował się mną przez całą zagrożoną ciążę,potem SAM mi robił cesarkę!!!!!! A to wszystko za moje DZIĘKUJĘ BARDZO!!Był bardzo dobry!!!! Połóż się na położniczym i się przekonaj sama Marysiu!!!!!!

  4. tacy wlasnie jestesmy dołozyc komuś napisać coś złego, tak niewielu potrafi dziękowac mówic dobrze poprostu cieszyc się gdy innym cos sie udalo, jeszcze nigdy nie dalam pieniedzy zadnemu lekarzowi

  5. Tak, tak ! Nie wolno wszystkich wrzucać do jednego worka jeśli się kiedyś miało ( lub nie miało )przykre doświadczenia w szpitalu. Napiszę tylko, że jeden z ordynatorów naszego szpitala wyrzuca ze swego gabinetu delikwenta który choćby wspomni o tzw. ” wyrazach wdzięczności „. I takich ludzi nam tam trzeba, i takich ludzi nie wolno nam obrażać a robimy to pisząc takie posty jak niżej!

  6. Ciekawe, że kiedy opiszecie o tych, którzy biorą (lub tylko PODEJRZEWACIE, że biora) używacie nazwisk. A ten sprawiedliwy pozostał anonimowy…

  7. Do chojraka!Cesarskie ciecie wykonuje się tylko w chwili zagrożenia dla żzzycia matki i dziecka!!!!! Więc nie pisz jakoby te cięcia szły u nas taśmowo!!!!!!!!!

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here