Młodzieżowa Rada Miasta

4

Młodzieżowa Rada Miasta pracuje w nowym składzie. Nową przewodniczącą jest Barbara Baran z kl. I J, a wiceprzewodniczącą Karolina Waniek z kl. II T z II Liceum Ogólnokształcącego.MRM została powołana w 2003 roku z ramienia Rady Miasta. 26 uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych stanowi jej skład. Zajmują się sprawami związanymi z młodzieżą naszego miasta.

Obecna Rada planuje między innymi kontynuować dobre tradycje poprzedników, do których na pewno należała akcja ” Czapka Świętego Mikołaja”. W dniach 1-12 grudnia trwać będzie kolejna edycja akcji podczas której zbierane są dary żywnościowe na terenie marketu Minimal. Młodzież tradycyjnie przygotuje paczki świąteczne dla ubogich rodzin z dziećmi oraz przekaże część darów dla Domu Samotnej Matki z Dzieckiem.

Życzymy owocnej pracy i ciekawych inicjatyw.


Strona internetowa MRM: www.mrm.raciborz.com.pl .
AKA

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

  1. Bzdury Pan Komendat opowiada kiedy to będzie ta nowa komenda,to co ona poprawi nam bezpieczenstwo, jak jezdzic nie macie czym na interwencję,lepiej te pieniądze przeznaczcie na pensje funk.ich wyposazenie i nowe etaty.Bo patroli na ulicy jest co kot napłakał.

  2. mar

    KOMENDANT OPOWIADA BREDNIE POLICJA POTRAFI STAĆ NA WJEŹDZIE DO MIASTA W KRZAKACH I WLEPIAĆ MANDATY, ALA JAK TRWAJĄ WYŚCIGI GÓWNIARZY PO GODZ.22 NA ULICACH RACIBORZA TO ICH TAM NIE MA W DNIU 28 MIAŁO MIEJSCE TAKIE WYDARZENIE NA UL. OPAWSKIEJ KTÓRE DOPROWADZIŁO DO ŚMIERCI MŁODEJ KOBIETY MATKI DWÓJKI DZIECI. OCZYWIŚCIE PAN KOMENDANT NIC O TAKIEJ FORMIE ROZRYWKI NIE WIE!!!!

  3. Komendant Mazur ma rację, nigdzie nie można się czuć bezpiecznie. Udowodnił to syn samego przewodniczącego miasta Raciborza Dawid W. mordując Magdę Durlej w jej domu

  4. A-F

    Wysoka wykrywalność jest miarą dość sztuczną ( policja nie reaguje na wszystkie informacje docierające od społeczeństwa np. ma gdzieś informacje o handlu narkotykami albo o kradzieży złomu) a jeśli policja nie przyjeżdża to i też nie było sprawy i sprawcy. podobnie jak brak zainteresowania się przez policję nocnymi rajdami na Opawskiej ( a w kartotece policja ma spokój).

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here