Konkurs Wiedzy o Wirusie HIV i AIDS.

8

W Dniu obchodów Światowego Dnia Chorych na AIDS, 1 grudnia, w Zespole Szkół Ekonomicznych w Raciborzu odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wirusie HIV i AIDS. Szkoły ponadgimnazjalne z całego miasta wystawiły swoich najlepszych zawodników.
Miło nam zakomunikować, że wśród zwycięzców znalazły się dwie reprezentantki naszego liceum. Sandra Piotrowska zajęła I miejsce, uzyskując 49 punktów na 53 możliwych, Katarzyna Kwiecień zajęła III miejsce, uzyskując zaledwie 1,5 punktu mniej. Nasza trzecia reprezentantka Ewa Kwiecień zajęła V miejsce, natomiast Krzysztof Świącik zdobył 6 miejsce.

Poziom zawodów był bardzo wyrównany. Uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania konkursowe przygotowane w formie testu, zawierajęcego zadanie otwarte oraz zamknięte. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom konkursu.

/ Na zdjęciu od lewej: Kasia, Ewa, Krzysztof i Sandra/

AKA

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

8 KOMENTARZE

 1. A-F

  UWAGA! Dzisiaj jadąc autem przez most( zamkowy przy StatOil)zauważyłem sporą dziurę w nawierzchni. Znajduje się ona na pasie dla aut jadących z Ostroga do centrum ( prawie u wylotu z mostu – po prawej stronie blisko krawężnika). Pojawiło się też sporo dziur w chodniku dla pieszych na moście:((

 2. wwww

  dziury na chodniku to sie pojaiwly zaraz po remoncie ;/

 3. Jak sobie wobec tego podejmujący decyzje o całkowitym wyłączeniu ruchu wyobrażają dojazdy ludzi do pracy w Gliwicach ?

 4. A-F

  Pewnie zostanie na moście wprowadzony ruch wahadłowy a jak nie, to zostanie dojechać do parkingu pod Oborą i dalej wyboistą drogą przez las i pola do Markowic;)))

 5. Proponuję prom w Grzegowicach. Przed wojną tam był most,za przejazd płaciło się MYTO.Widocznie nie opłacało się żeby ten most odbudowano.Ale jest prom,i w dodatku bezpłatny.Tylko tyle dobrze.I to jest niezrozumiałe, że najbliższy most jest w Koźlu. A między Raciborzem, a Koźlem nie ma nie ma nawet kładki.To jest dziwne że przez 35 km rzeki nie ma żadnej przeprawy przez Odrę.Czasy wojenne mineły, teraz trzeba mosty budować,a nie robić przeszkody.

 6. xxx

  Most na Rybnickiej jest totalnym nie porozumieniem. Tak samo jednojezdniowa droga. Jeżeli Zarząd Dróg Wojewódzkich wpakuje kasę w modernizację mostu (jednojezdniowego!), to będzie porażka totalna. Wraz ze zbudowaniem hipermarketu będzie jeden wielki korek.

 7. Wydaje misię że proponowane przez komentantorów forum, rozwiązania są w sferze domysłów i sugestii.A może już ktoś wie jak te obie przeprawy będą rozwiązane ? Prosimy o przeciek …

 8. Informacja potwierdzona przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach: nie będzie ruchu wahadłowego – most zostanie całkowicie wyłączony z ruchu kołowego; pozostawiony zostanie jedynie ruch pieszy :((( Słowem – do Gliwic najlepiej na piechotę albo na rowerze. Jednocześnie trzeba tutaj dodać że właśnie remontowany jest most w Przeryciu (droga nr 919), którego remont przebiega w ślimaczym tempie. Jak widać decydent zupełnie nie przejmuje się problemami komunikacji Raciborza z aglomeracją śląską.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here