Kiermasz Świąteczny

3

Towarzystwo Społeczno – Kulturalne Niemców woj. Śląskiego, Związek Studentów Niemieckich w Polsce oraz Niemieckojęzyczna Redakcja Radiowa z Raciborza zapraszają w najbliższą niedzielę na Kiermasz Świąteczny.
Odbędzie się 18 grudnia na Placu Kościelnym przy kościele Najświętszego Serca Pana Jeuzsa, przy ul. Warszawskiej.

Już od 9.00 rano można będzie posłuchać kolęd w niemieckim i polskim wydaniu przez solistów oraz dzieci i młodzież, wziąć udział w konkursach dla dzieci i nie tylko, zjeść smaczne ciasto i napić się gorących trunków, obejrzeć występy najmłodszych, kupić piękne stroiki świąteczne i przede wszystkim spędzić miło czas w świątecznej atmosferze. – wyliczają organizatorzy.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. wreszcie mogłem zobaczyć Gwiazdkę serc, więc moge się wypowiadać na forum. I mówię da sie to pgladać, choć prowincjonalne. Niezłe, choć swojskie. Ostani numer hajerów suuuuuper. Teraz czekam na drugą część.

  2. Aaa

    Czyżby nikt nie oglądał relacji w internecie ? No tak pewnie wszyscy zainteresowani byli na widowni. Mnie się podobało chociaż za długo trwało.

  3. lesiu

    impreza fajna, tylko nie wpuszczajcie na scene tej Pani sekretarki z RIG-u, psuje nastruj całości. Może dobra jest w czym innym (: ale nie na scenie! Plis!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here