Kiermasz bożonarodzeniowy

Nasza szkoła włączyła się w niedzielny kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez Towarzystwo Społeczne Niemiec na Terenie Śląska przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. W kiermaszu uczestniczyła również Spółdzielnia Uczniowska „Sknerus”, Szkoła Podstawowa nr 2 i Zespół Szkół z Rud. Każdy, kto odwiedził kiermasz mógł zaopatrzyć się w stroiki świąteczne, ozdoby choinkowe, figurki robione z masy solnej i gipsu, w ręcznie robione kartki bożonarodzeniowe, karnety na prezenty i inne rzeczy związane ze świętami. Wszystkie sprzedawane przedmioty wykonali nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Również rodzice włączyli się w niedzielny kiermasz dostarczając do szkoły część materiałów wykorzystanych do wykonania bożonarodzeniowych ozdób.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here