GG z Lechem Wałęsą

Kto ma zainstalowany komunikator gadu – gadu? Prawie każdy korzystający z Internetu. Na myśl o „gg” pojawia się nam jednak myśl, że internetowe komunikatory służą do kontaktu z bliskimi osobami… Co najwyżej z tymi, które pojawiły się gdzieś tam na horyzoncie naszego życia. Znajomi, przyjaciele, czasem nawet nieznane osoby.
Okazuje się jednak, że poprzez gadu – gadu możemy porozmawiać także z osobami, których sytuacja w życiu całego kraju jest zgoła odmienna niż nasza. Otóż, nasz były prezydent – Lech Wałęsa, korzysta często z Internetu. Z tego popularnego programu również: serwis oficjalnej strony Instytutu Lecha Wałęsy informuje: Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do bezpośredniego kontaktu z Fundatorem Instytutu Panem Prezydentem Lechem Wałęsą pod numerem GG: 5606334.

Czy każdy będzie mógł poklikać z byłym prezydentem, jak ze swoim „kumplem”? Wątpliwe, ale poważne pytania potraktowane będą również poważnie. A poprzez gg można je bezpośrednio i szybko zadać.

/dw/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Jeśli w Raciborzu w którejś z parafii będzie odprawiana Msza trydencka, to bardzo chętnie będę brał udział. Ludzie powinni wyjść z prośbą o odprawianie takiej mszy do któregoś z odpowiednich proboszczów. Tym bardziej, że 7. lipca Ojciec Święty ogłosi „Motu proprio” w sprawie uwolnienia Mszy św. w rycie przedsoborowym.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here