Krzyżanowice: Wystawa prac uczniowskich

Hasło wystawy powstało w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi.Wystawa prac i towarzysząca jej dyskusja z uczniami miały przybliżyć dzieciom znaczenie aktywności ruchowej i jej propagowanie w codziennym życiu. Głównym celem wystawy było podkreślenie jak ważny jest sport, ruch pod każdą postacią. Cała akcja miała uświadomić jej uczestnikom, że czynne uprawianie sportu przygotowuje ich do dbałości o własne zdrowie i ciało. Prace wykonała młodzież klas gimnazjalnych przedstawiając różne ciekawe formy ruchu poczynając od sportów zimowych (łyżwiarstwo, narciarstwo, snowbord, skoki), poprzez gry zespołowe (piłka siatkowa, nożna), lekkoatletykę, boks a skończywszy na tańcu.
Wystawa dowiodła, że wykonawcy makiet mają pomysł na aktywne spędzanie czasu wolnego a niezdecydowanym z pewnością podpowiedzą jak zagospodarować czas, by jak najwięcej znalazło się w nim ruchu i sportu.
Pomysłodawca i koordynator wystawy:
Aleksandra Bluszcz

- reklama -

21 KOMENTARZE

 1. A to dobre sobie ha ha ha!. Jeśli to ma być potencjalny kandydat na przyszłego prezydenta to ja się wyprowadzam z tego miasta bo znając publicznie wygłaszane poglądy przez p.Urbasa nie doczekamy się w tym mieście żadnej inwestycji i budowy czegokolwiek w mieście ( bo to coś z całą pewnością będzie szkodzić kupcom) -przypomnijcie sobie pikiety pod UM przeciwko budowaniu w mieście wielkich sklepów. Co to będzie za prezydent, w którego gabinecie będzie co chwila rezydował Rzyszard Frączek?

 2. 1000x NIE!!!!!!!!Skad ten pomysł? Jego Wioletka prezydentową? Nigdy! Urbas tak zawżięcie broni szkoły,bo jego zona tam próbuje czegos dzieci nauczyć!! No,ale Urbasa teście staną na głowie żeby zięć został zauwazalny!!!!

 3. Zibi boli Cię to, że Urbas „tak zawzięcie broni szkoły”! Bo ma argumenty! Wczoraj na komisji oświaty to komisji oświaty (byłam tam)zabrakło argumentów, gdy Urbas mówił o zgodzie rodzica na przejscie dziecka do szkoły sportowej. Jedynym argumentem komisji, aby wybrnąć z błędu, jaki uchwaliła RAda była likwidacja, czy zmiana nazwy Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 15. I tak się prowaadzi u nas politykę oświatową.

 4. Do rodzica: może coś więcej o tej zgodzie rodzica na przejście do szkoły sportowej ( czy już rodzice się dogadali i wyrażają zgodę by jednak dzieci przechodziły do 15?). Będę wdzięczny za szersze informację o tym.

 5. Rodzice uczniów SP 11 kategorycznie nie godzą się na przejście naszych dzieci do SSP 15 ale pan Lenk, co wczoraj pokazał na spotkaniu komisji oświaty ma to głęboko w d …. .

 6. Ja kiedyś apelowałem o to by wybierać ludzi młodych do UM ale nie powiązanych żadnymi układami a p.Urbas niestety jest koniem trojańskim obłudnika klasy „de lux” Frączka. Przecież teraz Kupcem Śląskim trzęsie Urbas ( z olbrzymią chrapką na najwyższe stanowisko w Kupcu)i Rycho. Mamy wymienić radnych na nowych i lepszych a nie na znajomych obecnych radnych.

 7. v-ce prezydent zapominając kogo ma przed sobą „wyrecytował”pięknie rodzicom i nauczycielom,jak to w okolicznych szkołach bedą dopełniac klasy uczniami z SP-11 do 30-35 osób-można sobie dośpiewac,że większośc nauczycieli 11 straci pracę.Na marginesie czyżby rozgrywki polityczne kosztem dzieci?

 8. Nareszcie ktoś powiedział prawde o A-F.Każda choroba jest przykra, ale wiadomo jest kto wysępuje pod nickiem A-F. Ten człowiek cierpi na phrenia paranoidales.Sorry.

 9. Prosze bardzo głosuj sobie Janie na Urbasa ale potem się obudzisz z ręką w nocniku i będziesz sobie pluć w brodę (ale już to będzie trochę za późno). A co to za twierdzenie, że „każdy kto zna Urbasa wie, że A-F pisze bzdury”??. Czy znajomość z Urbasem wpływa „oświecająco” na owego znajomego? a może Urbas gada tylko o A-F? jeśli tak to nie wiele ma do powiedzenia!

 10. A-F! Znam Urbasa i bzdurą jest to, że Urbas ma chrapkę na najwyższe stanowisko w Kupcu. Skąd ty masz takie informacje? I co masz do Urbasa, że tak ci przeszkadza?

 11. Urbas to młody prawnik, działa w różnych organizacjach społecznych i jak widać ma ambicje społeczne, to dobrze , że tacy młodzi i wykształceni biorą się za miasto , a tobie A-F wydaje się , że tylko Ty masz patent na mądrość , trochę więcej skromności A-F, zza winkla to jest łatwo krytykować i pisać swoje komentarze pod innym nazwiskiem, mimo tego pozdrawiam A-F.

 12. jestem nsuczucielką i przeraża mnie myślenie władz. Najlepiej oszczędzać na budżetówce, a kiedy władze uszczupla swoje wynagrodzenia, ich praca przecieą nie nprzunosi żadnych korzusci ,patzą tylko jak sobie przyszłość zabezpieczyć, są zupełnie bezkarni. gdybym zarabiała 10 000 tez bym miała opinię publiczną w d….

 13. szkoła sportowa powinna być tylko w SP8- I WYSTARCZY. Tam jest basen i troche odremontowano z wierzchu ten budyneczek. Ateraz po likwidacji SP11dzieci pujdą do takiego molocha- fatalnie!!- Nic dobrego z tego nie bedzie, ale kogo to obchodzi!! – tu liczy się kasa!!!!!!!!!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here