Kolejny wypadek na Londzina

Wczoraj, około godziny 7.45 miał miejsce kolejny wypadek na skrzyżowaniu ulic Londzina i Kozielskiej. W ogromny samochód ciężarowy uderzył z dużą siłą samochód osobowy.
Wykonałem dokumentację fotograficzną samochodów uczestniczących w wypadku. Decyzje Pana Prezydenta oddalające modernizację tego jednego z najbardziej newralgicznych skrzyżowań w mieście, gdzie od lat nie ma miesiąca aby nie zdarzył się wypadek, łącznie z potrąceniem pieszych, są przerażające!

Żądam od pana jako Radny Miasta Racibórz podjęcia natychmiastowych działań w kierunku podniesienia bezpieczeństwa na odcinku od skrzyżowania ulic Reymonta z Londzina, przez skrzyżowanie ulic Londzina z Kozielską do skrzyżowania ulic Głubczyckiej z Mariańską!

Proszę o szybkie poinformowanie mnie o podjętych decyzjach i planie realizacji zadań.
Pragnę przypomnieć, że w tej sprawie występowałem do Pana wielokrotnie. Niestety bez skutku.

Dysponuję obszerną dokumentacją fotograficzną również innych wypadków na omawianym odcinku. Jeżeli spowodują Pańskie zainteresowanie, to natychmiast przekażę je do właściwego wykorzystania.
Proszę Pana Prezydenta o zorganizowanie spotkania poświęconego tematowi podniesienia bezpieczeństwa ruchu pieszych i pojazdów, w którym wzięliby udział:
– odpowiedzialni pracownicy Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego
– KPP Racibórz
– Pogotowie ratunkowe
– Straż Pożarna
– Straż Graniczna
– Zarządcy Dróg
– Proboszcz Parafii Św. Mikołaja
– Dyrektor ZSOMS i Dyretor Przedszkola przy ul. Kozielskiej
– Dyrektor RCK i innych podmiotów oraz właściciele sklepów

Piotr Klima

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. „Do całkowitego wyjaśnienia zarzutów powinien być zawieszony w prawach członka Klubu Parlamentarnego PiS” , kilka zdań później „Informujemy ponadto, że Pan Senator nie jest członkiem PiS i do dnia dzisiejszego nie ubiegał się o jej członkowstwo”. Nie mam się za analfabetę, ale tego chyba nie ogarniam. Bolesławie, to jest czy nie jest członkiem co???????

  2. Co prawda nie jestem Bolesławem, ale odezwe się… Szymura NIE JEST członkiem PiS, ale JEST członkiem Klubu Parlamentarnego PiS. Jedno z drugim nie wyklucza się.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here