Pijana matka z wózkiem

10 lutego raciborscy policjanci otrzymali telefon od jednego z mieszkańców z informacją o spacerującej ulicą pijanej kobiecie z dzieckiem.

Natychmiast wysłano na miejsce patrol. Półroczne dziecko przykryte było jedynie kocykiem, zaś matka – 32 – letnia mieszkanka Raciborza – miała ponad 3 promile alkoholu we krwi. Wobec kobiety zastosowano dozór policyjny i odpowie za bezpośrednie narażenie dziecka na utratę zdrowia lub życia. Chłopczyka umieszczono w rodzinie zastępczej aż do wyjaśnienia sprawy.

/s/

- reklama -
- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. A mi te zdjęcie przypominają Szuflandię, kingsajz dla każdego!!!!!! Apropos, A-F zajżyj na forum nowin,są tam ciekawe tematy,może zabierzesz głos?jest tam kilku starych znajomych.

  2. Dzięki kilkujadku ale zaglądam (podobnie jak zaglądają na ten portal i to (portalowe)Forum użytkownicy tamtego forum:))). A czemu mnie namawiasz bym pisał i na tamtym forum? Przecież jest przyzwoicie prowadzone i nie widać by byli zainteresowani moimi uwagami:))))

  3. Wystarczy Kilkujadku tych urabiaczy:)) Znasz to przysłowie „gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść”. Bardzo dobrze, że tam urabiają ciasto – a ja się postaram także i tutaj je urabiać. Pozdrawiam:))

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here