Jest robota w policji

Trwa nabór kandydatów na funkcjonariuszy policji.W Raciborzu jest w tej chwili sześć wakatów. Ci, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacji, zostaną przyjęci do tzw. służby kandydackiej. Jeśli się sprawdzą, mogą liczyć na stałą pracę.

Na terenie całego Śląska do służby zostanie przyjętych kilkaset osób. Pierwsze przyjęcia nastapią na początku maja, potem w sierpniu i listopadzie.

Kandydat musi mieć co najmniej średnie wykształcenie, nie karany, korzystający z pełni praw publicznych.
Zainteresowani mogą się zgłaszać do końca lipca do raciborskiej komendy.

Więcej czytaj w dodatku raciborskim do „Dziennika Zachodniego” nr 10 z 2006 roku.

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. No chyba szanowni lekarze mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem! Przecież w artykule wyraźnie zaznaczono, że kwoty te zawierają również wynagrodzenie z tytułu ustawy „203”. Czemu ma więc służyć to sprostowanie? Co tu prostować? Chyba kręgosłup moralny i etyczny szanownych lekarzy:-)

  2. Właśnie nie wiem o co chodzi. Może mi ktoś to wyjaśni? Czytałem artykuł „Sam jak pacjent?” i tam zaznaczono, że kwoty te zawirają „203”. Proszę o wyjaśnienie… Gdybym był z powiatu czy zarządu szpitala, to bym był zorientowany-to tak na marginesie:)

  3. Szanowny Kolego jeżeli ktoś w prasie podaje że lekarz w raciborskim szpitalu zarabia 4800 zł miesięcznie, ta informacja idzie dalej w „świat”,prawie nikt nie jest zorientowany (poza personelem szpitala tj.lekarzami, pielęgniarkami, technikami med. i pozostałym pesonelem o co chodzi), media kształtują opinię publiczną, jeżeli zabierasz głos na internetowym portalu powinieneś zdawac sobie z tego sprawę.Nie jestem Twoim wrogiem, chcę tylko Żebyś zdawał sobie sprawę z sytuacji.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here