25 marca o godz. 18.00 w sali kameralnej „Strzechy” odbędzie się koncert kapeli The Band Of Endless Noise. To zespół o korzeniach raciborskich, wywodzący się z dawnego Military Fly – od ponad pięciu lat swoim konsekwentnym bitem realizuje drogę środka cenionej polskiej muzyki awangardowej. Tym razem członkowie zespołu rozrzuceni po Polsce i Berlinie spotkają się w Raciborzu by zaprezentować materiał z nowej płyty „Riders on the Bikes”, wydanej niedawno przez Post Records. Materiał ten różni się nieco od znanych dotychczas poczynań zespołu. Nad całością unosi się duch pinkfloydyzmu, a niektórzy twierdzą, że z kojarzonego z zespołem minimal music płyta zmienia jego oblicze na maximal music. Na pewno ma na to wpływ powiększenie składu kapeli o dwie osoby. Poza standardowym instrumentarium każdej punkowej kapeli The Band Of Endless Noise wykorzystuje także mnóstwo instrumentów etnicznych, przeszkadzajek, a dla równowagi okrasza to syntetycznym brzmieniem elektroniki i Fendera Rhodesa. Każdy koncert bandu jest jednorazowym wydarzeniem muzycznym.
Wstęp: 5 zł.
The Band Of Endless Noise
- reklama -




![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)







![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)


![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)










