Turniej ekologiczny w Przedszkolu nr15

Sześciolatki wspólnie z uczniami klasy I SP13 rozwiązywały zagadki o tematyce ekologicznej, układały rozsypanki wyrazowe i udzielały logicznych odpowiedzi podczas różnych konkurencji. Nasze starszaki zaprosiły do przedszkola swoich kolegów i koleżanki z klasy I szkoły podstawowej nr.13 w Raciborzu, z którymi systematycznie współpracują, na turniej ekologiczny w którym zmierzyły się, ” zdrowo” rywalizując ze sobą drużyny szkolno – przedszkolne.
Dzieci razem rozwiązywały zagadki o tematyce ekologicznej, układały rozsypanki wyrazowe, udzielały logicznych odpowiedzi podczas konkurencji umysłowych:”sówka – mądra główka”oraz wykazały się dużą sprawnością fizyczną i refleksem podczas licznych konkurencji zręcznościowych.
Dzieci przedszkolne nauczyły również swoich szkolnych kolegów piosenek ekologicznych oraz wspólnie bawiły się podczas zabaw ruchowych.
Na koniec spotkania, za wykazanie się dużą wiedzą ekologiczną, wygrana drużyna otrzymała pamiątkowe piórniki a nasze starszaki umówiły się na kolejne wspólne spotkanie ze starszymi kolegami ze szkoły.

Barbara Ciuruś, Ewa Muzia

- reklama -
- reklama -

53 KOMENTARZE

  1. Popieram elę-lepiej chyba zagłosować(jeżeli ktoś chce)zamiast jak”aaaa21″byle co pisać.Jak z poniższych komentarzy wynika,oprócz krytyki są też osoby zadowolone i wdzięczne,więc zwłaszcza takie powinny zagłosować.Ja zagłosowałam-mam nadzieję,że mój skromny głos wpłynie na wygranie reportażu o „porodzie w wodzie”

  2. Niedawno urodziłam w raciborskim szpitalu-jestem szczęśliwa!Pozdrawiam cały personel Porodówki i Oddz.Położniczego.Oczywiście oboje z mężem zagłosowaliśmy na raciborski reportaż.Oby udało się wygrać!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here