Zagłosuj na „Twój poród może być łatwiejszy – Narodziny w wodzie”

Ogólnopolski Konkurs Internetowy ogłoszony przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce – ZAGŁOSUJ NA RACIBORSKI REPORTAŻ dotyczący Szpitala Rejonowego w Raciborzu. Ogólnopolski Konkurs Internetowy ogłoszony przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce – ZAGŁOSUJ NA RACIBORSKI REPORTAŻ dotyczący Szpitala Rejonowego w Raciborzu.
Wejdź na działaj lokalnie i zagłosuj na raciborski reportaż zgłoszony do Internetowego Konkursu pn "Twój poród może być łatwiejszy – Narodziny w wodzie".
Program realizowany był przez Forum Kobiet Powiatu Raciborskiego, Personel Oddziału Giekologiczno – Położniczego i Fundację na Rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu.

Reportaż został zgłoszony do konkursu pod logo LOG Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku jako jeden 12 – tu reportaży przyjętych przez Filantropię, spełniający kryteria konkursowe Akademii.

Nagroda przyznana w konkursie zostanie przeznaczna na akredytacje kolejnego naszego Progamu Szpital Przyjazny Dziecku realizowanego w raciborskim szpitalu.

GŁOSOWANIE
1. Na stronie www.dzialajlokalnie.pl od 1 do 30 kwietnia 2006 roku będzie przeprowadzone głosowanie, którego wyniki zostaną ogłoszone do 10 maja 2006 roku.
2. Internauci będą głosować poprzez kliknięcie przycisku głosuj przy wybranym reportażu.
3. Internauta może oddać jeden głos na jeden reportaż

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here