Prapremiera na Końcu Świata

Jerzy Dębina przedstawił dziś monodram, który jutro weźmie udział w VII Festiwalu Sztuki Teatralnej w Rybniku. Zobacz kto z Raciborza występuje na tej imprezie…


Jerzy Dębina, oderwany od klubowego stolika w pubie Koniec Świata, długo szukał skupienia. Siedzący odłożyli kufle. Nastała cisza. Z ciszy wyłonił się głos. Głos prosty, rzeczywisty. Autentyczny głos uczestnika wojennych gier. Zasłuchani przenieśli się w sam środek piekła. Monodram DIVERTISSEMENT Claude Simona zrobił wrażenie. Jutro zostanie przedstwiony na VII FESTIWALU SZTUKI TEATRALNEJ w Rybniku.


Festiwal odbywa się w dniach 12-14 maja w Klubie Energetyka przy Elektrowni Rybnik. Zgodnie z   programamem festiwalu między innymi dziś wystąpił Teatr Tańca TeWas z Raciborza ze sztuką PŁASKA LINIA (jutro premiera w Raciborzu)  oraz teatr Agrafka ze sztuką TANGO NA PALUSZKACH.


Wśród gości festiwalu na uwagę zasługuje TEZEUSZ W LABIRYNCIE – Stowarzyszenie Teatralne „Chorea” z Gardzienic, który możemy zobaczyć w ostatni dzień festiwalu, w niedzielę o godzinie 20:00.


//i/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here