Przełom kwietnia i maja w raciborskich strukturach Prawa i Sprawiedliwości stał pod znakiem wyborów.

Przełom kwietnia i maja w raciborskich strukturach Prawa i Sprawiedliwości stał pod znakiem wyborów. 3 maja raciborski PiS wybrał nowy zarząd. Wotum zaufania otrzymał (jednogłośnie) dotychczasowy Pełnomocnik Komitetu Tomasz Kusy. Oprócz niego w skład zarządu powiatowego weszli: Andrzej Bugla, Katarzyna Dutkiewicz, Małgorzata Lenart, Zbigniew Marciniak oraz Wojciech Wojtak.

- reklama -

Odbyły się również wybory delegatów na Kongres Partii. Delegatami na Zjazd Wojewódzki PiS zostali: Tomasz Bugała, Andrzej Bugla, Katarzyna Dutkiewicz, Małgorzata Lenart, Zbigniew Marciniak, Krzystof Pytel oraz Wojciech Wojtak. Podczas Zjazdu Wojewódzkiego wybrano Katarzynę Dutkiewicz i Tomasza Kusego jako reprezentantów naszego powiatu podczas Kongresu Partii, który odbędzie się w dniach 3-4 czerwca w Łodzi. Podczas kongresu zostaną wybrane władze krajowe PiS.

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. Szybko się zebrali!!! Czasami lepiej późno niż wcale, ale chyba nie w tym wypadku. W międzyczasie wybory parlamentarne, potem prezydenckie, a oni nic. Nie byli pewni wygranej, czy co?

  2. I jeszcze jedno: z kim chcecie walczyć, z Tadeuszem W., który już wie kto będzie starostą i prezydentem? Który kampanię zaczyna następnego dnia po wygranych wyborach? A może wejdziecie w układ z PO? A może z SO? Członkowie zwycięskiej partii wybierają władze miejskie w rok po rozpoczęciu kampanii wyborczej przez PiS!!! Ręce opadają…

  3. No ok, ale co poza zmianą prokuratora dalej? Wiem, że nie wszsystko można zmienić z pozycji Warszawy, ale np. Wiechowej to moglibyście podziękować w „krwiodawstwie” zanim pozbawi to miasto reszty uczciwej krwi. Tyle się mówiło o niegospodarności, że aż dziw , że żadnej kontroli tam nie było. Ale z drugiej strony SLD też nic nie zrobiło :(. Ciekaw jestem co inni myślą o tym…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here