Wdarli się do domu i ukradli 7 tys.zł.

Wczoraj w Kobyli mężczyzna i kobieta, najprawdopodobniej narodowości romskiej, podstępem wdarli się do domu 68 – latka; ich łupem stało się ponad 7 tys.zł.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Kobyla około godziny 10.00. 68 – letni mężczyzna usłyszał za drzwiami niepokojące odgłosy. Gdy postanowił sprawdzić co się dzieje, po otwarciu drzwi nieznana kobieta wepchnęła go do środka i starała się unieruchomić. Nie było to trudne, gdyż jest to człowiek schorowany, poruszający się na wózku inwalidzkim – komentuje Joanna Rudnicka z biura prasowego raciborskiej policji. Po chwili do domu wtargnął mężczyzna, który zaczął przeszukiwać dom. Udało im się ukraść ponad 7 tys.zł., które 68 – latek ukrył w tapczanie.


Udało się ustalić, niezbyt precyzyjny, rysopis poszukiwanych: kobieta – wiek około 40 lat, włosy krótkie, szatynka; mężczyzna: wiek około 45/ 50 lat, łysy, okrągła twarz. Po zdarzeniu oddalili się w kierunku na Łańce samochodem koloru czarnego na niemieckich tablicach rejestracyjnych (rejestracja HH…)
Wszystkich, którzy mogliby posiadać jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia policja prosi o kontakt: 997 lub 032 459 42 00.

/SaM/

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. hheh ja raz pomagalem wyciagac kumpla który zawisł samochodem na skarpie żwirowni 😉 Też pojechał na łono natury 😉 ….. a jak dziewczyna się czerwieniła hahahah to były czasy 😉

  2. Zastanawiam się dlaczego autorzy artykułu tak bardzo się rozdrobnili w szczegulikach pisząc, że „rozmawiali z synem właściciela auta” pokazując jego fotografię a za chwilę czytamy raport policji, że ustalono właściciela pojazdu…kawaler. I teraz z tego artykułu wynika jedno (właścicielem auta jest „dzieciaty” kawaler). Żeby się nie skończyło tak, że z chłopaka będą się nabijać koledzy czy znajomi jakiego to ma ojca.

  3. kurde gościu musiałbyć nieźle zajęty szkoda że nie jazdą a z pewnością panią z którą jechał:)Także kierowcy uważajcie na wode!!!!

  4. Ten przypadek to jeszcze nic takiego. Kilka lat temu prasa rospisywała się jak to pogotowie musiało przyjechać do pary która się zakleszczyła!!!! Ciekwe tylko jak dotarli do telefonu. komorek wtedy nie było jeszcze!!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here