Romantyczny Wieczór Artystyczno – Literacki

Raciborskie Stowarzyszenie Twórców Kultury „Horyzont” oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu 25 maja o godzinie 16.30 zapraszają na Romantyczny Wieczór Artystyczno – Literacki.W programie:

– wystawa malarstwa Bernadety Długosz – Włodarczyk
– spotkanie z poezją Gabrieli Drząszcz oraz Barbary Chudek
– występy zespołu "Miraż" pod kierownictwem Elżbiety Biskup oraz kapeli "Raciborzanka" kierowanej przez Aldonę Krupę.

Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury, przy Stalmacha 12.

Wstęp wolny

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Reaktor Maj był niestety kiepski. Bawili sie dźwiękiem, ale z takim skutkiem, że wielokroć nie wiadomo było czy mają zakłócenia w nagłośnieniu, czy bylo to celowe. Podobno tak mialo być. Melodyjnie słabi. I fatalne nagłośnienie tzn. za głośno. Muzycy juz chyba mają stargany słuch po swoich koncertach. Recytowane teksty – absurdalne. Ale może sie komuś podobało.

  2. AXZ – zauważam, że byłeś tylko na połowie koncertu. Zaś druga była spokojniejsza i cichsza, bo komp-man siadł bliżej odsłuchu i nie zagłuszał reszty ;)To była dosyc wymagająca muza (tak miało byc;), ale nie powiem – były elementy ciekawsze (transowanie) i gorsze (wymykający sie improwizacji haos). Sami muzycy byli „zadowoleni na 70%”. Ale i tak bedziemy przekonywac Racibórz, że warto chodzic na ambientowe i impro-jazzowe koncerty mniej znanych kapel. Chłopcy są zachwyceni miasteczkiem…

  3. Że waro chodzić na imprezy w Raciborzu to oczywiste. Obawiam sie ze Opera Dolnosląska nie przyjedzie wystawić Wagnera w Raciborzu (a szkoda bo jednego sluchacza mieli by na pewno 🙂 ) wiec nie ma co wybrzydzać.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here