Uczniowie Liceum Społecznego na wycieczce do Włoch……

W dniach od 07.05.-14.05.2006 r. Uczniowie pierwszej klasy Społecznego Liceum Ogólnokształcącego RTO „Szkoła” przebywali na wycieczce we Włoszech…… Wycieczka do Włoch

W dniach od 07.05.-14.05.2006 r. Uczniowie pierwszej klasy Społecznego Liceum Ogólnokształcącego RTO „Szkoła” przebywali na wycieczce we Włoszech. Zwiedzali Mediolan, Lecce, Otranto i opalali się w nadmorskiej miejscowości Torre dell’Orso. Oto ich wrażenia:
„Wypoczęliśmy świetnie. Zafascynował nas krajobraz południa Włoch i znakomita pogoda. Codzienne wypoczywanie na plaży oraz długie spacery. Siesta była zdecydowanie najlepsza. Czemu u nas czegoś takiego nie ma?”.
Uczniowie poznali obyczaje Włochów i pyszną regionalną kuchnię. Gościła ich włoska, zaprzyjaźniona rodzina. Dzięki temu w trakcie wyjazdu uczniowie mieli możliwość rozwoju swoich talentów językowych. Trzeba było porozumiewać się po angielsku, niemiecku, francusku i włosku.
Młodzież wróciła pełna sił i zapału do dalszej nauki. Wycieczka pozostawiła w nich niezapomniane wrażenia. Nie darmo mówi się, że podróże kształcą i w tym przypadku również młodzież odniosła wielkie korzyści. Południe Włoch choć tak odległe stało się bliskie naszym sercom.

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here