Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego

Wśród laureatów tego konkursu znaleźli się nasi uczniowie…Nagrodę I stopnia zdobył Jan Rabczuk z klasy IVa( opiekun- mgr Ilona Grim). W prezencie otrzymał MP3.
NagrodęII stopnia otrzymali: Robert Krzywolak z klasy Vb, Michał Buchowiecki z klasy Vb i Świtała Anna z klasy Vb (opiekun – mgr Ewa Hołek).W prezencie otzrymali kalkulatory naukowe i książkę.

- reklama -

25 KOMENTARZE

 1. Zaczyna się walka o stołki, stanowiska, wpływy a wszystko po to by mieć WŁADZĘ!!!. Markowiak już zasmakował władzy i teraz będzie robić wszystko by ją znów dzierżyć. Nawet dochodzi do takich absurdaliów, że jest podwładnym wobec swojego asystenta. Mam nadzieję, że mieszkańcy powiedzą stanowcze NIE! dawnemu prezydentowi (bo po Osuchowskim widać co dają powroty do starej nomenklatury)a obecnemu pożal się Boże posłowi Markowiakowi i jego ludziom.

 2. Najzabawniejsze jest to, ze M.Wiecha wraz z posłem tworza ruch „Raciborzanie” i wraz z PO maja wystawic podobno emeryta płk.Stasia Mike na prezydenta, a razem stworzyć listę wyborcza. Ciekawe czy jedynym kryterium doboru kandydatów bedzie wysoka emerytura i ewentualnie konflikty z prawem, jak w przypadku asystenta posła.

 3. No to niech sobie przyjmą do listy kandydatów Ryszarda Niemczyka ps „Rzeźnik” i będzie komplet „pełnowartościowych” osób w tym komitecie wyborczym.

 4. Ktoś pytał, kto na nich głosuje? Markowiak swoją prezydenturą w Raciborzu systematycznie wymieniał ludzi w różnych ważnych instytucjach z poprzedniego układu, na swoich „marnych ale wiernych”, których jest już tak dużo, że znowu nam wybiorą Markowiaka, gdy przestanie być posłem. Ludzie ci łamią prawo bezkarnie bo kolesie ich wybronią.Tylko liczny udział w wyborach może wyeliminować PO z raciborskiego piekła.To jest możliwe i konieczne.

 5. Panie Markowiak najwyższa już pora wracać do rodzinnego Namysłowa a przy okazji proszę pozabierać swoich koleżków pseudo-raciborzan (Wojnar, Wiecha), którzy są tylko „raciborzanami” poprzez zasiedzenie tak jak „raciborzaninem” jest wspomniany wcześniej Niemczyk. A na pożegnanie dla was prafraza piosenki Elektrycznych Gitar: TO JUŻ JEST KONIEC, NIE MA JUŻ NIC, JESTEŚCIE WOLNI, MOŻECIE IŚĆ!!!

 6. Po co Niemczyka „Rzeźnika” wystarczy jak przyjmą syna Wojnara Dawida, jest to „pelnowartościowy ” osobnik, który uzupełni komitet, no i w razie czego będzie batem na opozycje. A doświadczenie ma duże(tatuś go wyszkolił) co udowodnił zabijając człowieka.

 7. A może by tak zacząć mowic o niektórych „poseł – inaczej”? to ostatnio takie modne i … tolerancyjne!! Bo wszędzie pełno posłów, którzy nie mają z posłowaniem nic wspólnego…

 8. No i zapowiadany przez platformersow powiew mlodosci i nowej krwi nie nadejdzie. Bedzie dalej ta sama klika i ten sam syf pod nowa flaga. Slyszalem, ze mlodsza czesc platformy ma sie wyprowadzic z kola kretko-martkowiakowego, z ich emerytami i szujami na przedzie. Mam nadzieje, ze tak bedzie. Ludzie – miejcie odwage powiedziec im NIE! Uciekac i nie czyscic ich lap swoimi dobrymi nazwiskami. Nie brudzic sie !

 9. Prawdziwa demokracja w szeregach raciborskiej PO pod dyrekcją posła i jego asystenta ma się tak jak fazy księżyca na wydobycie węgla. W PO decyduje Markowiak z Kretkiem a nie cywilizowane demokratyczne zasady.

 10. coś mi się zdaje że boicie się że znów wygramy na 60%, i dlatego macie już rozwolnienie i mokro ,koło ma się dobrze tylko myśliwy wciąż poluje , oby nie poległ ku chwale nim sterujących , niech żyje raciborska PO ,

 11. A-F trochę przegiąłeś tym tekstem o powrocie Markowiaka do Namysłowa i o pseudoraciborzanach. Przecież Racibórz od 1945 r. to miasto migrantów i szafowanie takimi tekstami wobec konkretnie wybranych osób jest niesmaczne.

 12. Pan posel Markowiak pokiwa swoim poselskim paluszkiem i sprawa bedzie zalatwiona! Dziekuje panie posle Markowiak. Wiecej takich interwencji prosze! Tyle, ze moze nastepnym razem bardziej merytorycznie bo sie chyba panu poslowi zapomnialo po co tam, do tej sejmu pan posel szedl?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here