Goście z Białorusi

0

Pani dyrektor SP4-mgr Ewa Miecznikowska wraz z panią Genowefą Arcimowicz przygotowały ciekawy program pobytu…
Po raz dziesiąty gościmy dzieci z Białorusi z miejscowości Miory.
Pani dyrektor SP4-mgr Ewa Miecznikowska wraz z panią Genowefą Arcimowicz-emerytowanym nauczycielem, która organizuje przyjazd dzieci z Fundacji Polesie Wschód, ustaliły program pobytu.
Część dzieci stołuje się na stołówce w naszej szkole. Już w pierwszy dzień pobytu dzieci zaproszono na zajęcia do sali komputerowej, gdzie pan mgr Jan Odelga zaprezentował kronikę multimedialną, później brały udział w zajęciach wychowania fizycznego Ciekawe rozgrywki przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: mgr Beata Sudenis i mgr Kazimierz Grech.
Dzieci z Białorusi pojechały na wycieczkę do Tarnowskich Gór, Rud Wielkich, Pszczyny, Kotliny Kłodzkiej i Wrocławia. Uczestniczyły w nabożeństwie fatimskim w kościele Matki Bożej, w procesji Bożego Ciała.
Odbywały się spotkania integracyjne z uczniami naszej szkoły, Gimnazjum nr4 i dziećmi z SOSWNiS.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here