Żłobek czasowo przeniesiony na Ocice

W żłobku przy ulicy Słonecznej w Raciborzu od kilku dni trwa remont instalacji c.o. Zakończy się dopiero pod koniec sierpnia. Do tego czasu dyżur żłobkowy jest pełniony w przedszkolu w dzielnicy Ocice.


Cały budynek przy ulicy Słonecznej będzie miał nową instalację c.o. Oprócz żłobka mieści się tam m.in. filia Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej. Książnica będzie również nieczynna przez okres wakacji szkolnych.


W tym okresie sam żłobek zostanie także odmalowany, a kilka pomieszczeń użytkowych zmieni zastosowanie. Rodzice, których dzieci wcześniej już były pod opieką żłobka, będą mieli dalej taką możliwość. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 przy ul. Tuwima 1 (Ocice) jest prowadzony dyżur żłobkowy. Od poniedziałku do piątku będzie pełniony w godzinach 5.30 – 16.30. Niestety, zastępcze miejsce nie spełnia wszystkich warunków do funkcjonowania żłobka. Jednak – jak podkreśla kierownik żłobka, Elżbieta Gładkowska – wspólnie z dyrekcją placówki na Ocicach dołożono wszelkich starań, żeby dzieci mogły być pod właściwą opieką.W czasie remontu do żłobka nie będą przyjmowani nowi podopieczni.


/a/
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here