Salon notebooków KAREN w Raciborzu

Karen Notebook S.A. to powszechnie znana w Polsce sieć salonów sprzedaży komputerowych rozwiązań przenośnych. 8 sierpnia został uruchomiony w Raciborzu salon firmowy przy ul.Klasztornej… 


Karen Notebook S.A. to powszechnie znana w Polsce sieć salonów sprzedaży komputerowych rozwiązań przenośnych. 8 sierpnia został uruchomiony w Raciborzu salon firmowy notebooków, który uzyskał autoryzację firmy Karen Notebook. Salon prowadzi firma SOFT-IB, która od wielu lat zajmuje się branżą IT, sprzedaje sprzęt komputerowy, podzespoły, urządzenia fiskalne. Firma od kilku lat notuje stały wzrost sprzedaży komputerów przenośnych. Zainteresowanie moblinymi rozwiązaniami (obok notebooków również akcesoria, bezprzewodowy dostęp do internetu) rośnie z miesiąca na miesiąc. Zdaniem właściciela firmy, do tej pory sprzedaż notebooków odbywała się, podobnie zresztą jak w wielu sklepach komputerowch w regionie, medotą: na zamówienie, a to głównie z uwagi na stale spadające ceny tych rozwiązań. Sklepy niechętnie wystawiają notebooki „na półkę” gdyż niewielkie jest prawdopodobienstwo trafienia w upodobanie klienta wybranym modelem, w sytuacji gdy na rynku producenci oferują szeroki wachlarz konfiguracji i cen. Dzięki współpracy z siecią Karen Notebook, firma prezentuje na własnej ekspozycji kilkanaście modeli notebooków, nawigacje GPS, torby i akcesoria, zaś pełna oferta kilkudziesięciu modeli dostępna jest na stronie internetowej, co gwarantuje łatwość wyboru i możliwość szybkiego zamówienia.Zapytany w dniu otwarcia salonu w Raciborzu o misję firmy Karen Notebook – Dyrektor Regionalny Marek Kłopocki odpowiada:


Firma KN postawiła na rozwiązania mobilne od samego poczatku istnienia tj. od roku 1993. Dzięki temu, dziś jest największą firmą specjalizującą się w sprzedaży notebooków i ma najlesze ceny w tej branży.


Firma aktualnie posiada sieć 70 salonów sprzedaży w całej Polsce, stale pracujemy nad jej powiększeniem. W sierpniu do naszej sieci włączyliśmy salon sprzedaży Raciborzu przy ul.Klasztornej.W naszych salonach oferujemy m.in.: notebooki firm Toshiba, California Access, HP, IBM, Fujitsu-Siemens, Niebieska Linia, torby, projektory i akcesoria. W sieci Karen Notebook służymy także radą przy doborze technologii komunikacyjnych. Dzięki umowie z Centertel S.A., operatorem sieci Orange GSM, oferujemy w swoich salonach rozwiązania komunikacji GPRS EDGE oraz rozwijającej się platformy UMTS. Posiadamy również szeroki wybór palmtopów oraz systemy nawigacji setelitarnej GPS. W ofercie naszej znalazły się m.in. akcesoria fimry TRUST, akcesoria sieciowe D-Link, LINKSYS.

- reklama -

Nasza pełna oferta (aktualnie trwa  promocja 10% rabatu dla uczniów) jak i kontakt do naszego partnera w Raciborzu, firmy SOFT-IB (róg Klasztornej i Ogrodowej) znajduje się na stronie www.karen.com.pl oraz www.softib.pl


/a/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here