Rusza „MECENAT VIII”

16 sierpnia ogłoszono kolejną edycję Programu Stypendialnego „MECENAT VIII” na rok szkolny 2006/2007, skierowanego do uczniów i studentów, będących mieszkańcami Raciborza. Już od 6 lat  Raciborski Fundusz Lokalny wypłaca stypendia dla utalentowanej młodzieży gimnazjów, szkół średnich oraz studentów studiów dziennych, wywodzących się z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. 
16 sierpnia ogłoszono kolejną edycję Programu Stypendialnego „MECENAT VIII” na rok szkolny 2006/2007, skierowanego do uczniów i studentów, będących mieszkańcami Raciborza.

Aby ubiegać się o stypendium należy spełnić dwa podstawowe kryteria: udokumentować wysokie oceny nauki i osiągnięcia za poprzedni rok szkolny/akademicki oraz dochody jakie osiąga rodzina kandydata. Średnia ocen kandydata za poprzedni rok szkolny/akademicki winna wynosić: dla gimnazjalistów powyżej 4,5, uczniów szkół średnich powyżej 4,3 i studentów powyżej 4.0.

- reklama -

Wniosek stypendialny oraz wszelkie dodatkowe informacje można otrzymać w siedzibie Funduszu w Raciborzu przy ul. Rzeźniczej 8 w godz. od 10.00 – 14.00 lub pod numerem telefonu 418.15.93.

/SaM/

- reklama -

13 KOMENTARZE

  1. oj dawid to per „pan” bylo w formie pewnej kokieterii:)na obozach z Wami drodzy towarzysze zawsze jest w maire mozliwosci zatarta granica miedzy opiekunamia uczestnikami.oczywiscie jest zatarta co nie znaczy ze jej nie ma…gratuluje takich spotkan na alasce na ktore chce sie wracac:)pozdrawiam i dziejuje:)

  2. Milo Milo się wspomina… ja nadal na alsce, choć już bezludnej…sorki- Małyś i Megi strzygą trawnik na podwórku, a Ernest i Pago nie mają czego kraść z kuchni… żałuję, że dzieciaki w szkole trochu inne niż na wakacjach iiiii że koledzy/żanki-nauczyciele szkolni tak mało rosynantcy i niechętni do działania…pozdrawiam i chwalę mocno zdjęcia

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here