PO mówi Myśliwy

PO ma kandydata na prezydenta. Kilkudziesięciu nowych członków partii w Raciborzu jednogłośnie zaproponowało na to stanowisko Roberta Myśliwego. Robert Myśliwy to inicjator powołania dwóch nowych kół i „odnowienia” struktur PO w Raciborzu pod patronatem Henryka Siedlaczka.
Jego kandydatura została pozytywnie zaopiniowana przez posła, który jest jednocześnie Komisarzem partii w powiecie raciborskim i przekazana do wojewódzkich władz Platformy. To one podejmą ostateczną decyzję.
Nowe koła zaproponowały również swoich kandydatów do rady miasta i powiatu.
Wcześniej do władz regionalnych zgłoszono propozycję kandydowania do sejmiku Gabrieli Lenartowicz.

/SaM/

- reklama -

819 KOMENTARZE

 1. …prasowymi swoich partii. Popatrz …wnik jedynie rozmowę z internautami podjęli R.Frączek, W.Tański, G.Lenartowicz, D.Wacławczyk i R.Myśliwy a reszta polityków ma raciborzan internautów głęboko i szeroko w odbycie.

 2. upss! bym zapomniał – jeszcze T.Kusy ma ochotę na rozmowy z internautami a reszta bandy tylko wywiesiła swe upiększone fotki na słupach i zacznie karmić mieszkańców swoistym festiwalem broszur, folderów i ulotek bez prawa zadania pytania przez mieszkańców i uzyskania odpowiedzi ze strony „broszurowców”.

 3. …wnik liczę także na Twój głos bo nie przedstawiam Ci tylko materiałów promocyjnych z których każdy ładnie wygląda ale przede wszystkim rozmawiam z Tobą i staram się odpowiadać na Twoje pytania tudzież i inne formy:)Co dzień czytam Twoje posty i jestem do dyspozycji ale w odpowiednim zakresie!i żebyśmy obydwoje nie powiedzieli „a nie mówiłem” to razem głosujmy na tych, którzy ze sobą rozmawiają i mają program,wiedzę i doświadczenie w realizacji i nie boją się komunikacji z mieszkańcami:)!

 4. Byc może reszta kandydatów działa teraz w terenie, lub, co bardziej prawdopodobne, nie doceniła jeszcze siły internetu. Poza tym każdy wie, że spora część osób na listach to ludzie, pozyskani przez liderów, ale tak zwane „mięso armatnie”, osoby mające zdobyć parę głosów na listę, by liderzy mogli przejść. Pewnie w większości przypadków nawet nie znają programu swojego komitetu;) Popatrz też na wiek większości kandydatów 😉 Częśc z nich pewnie nawet nie ma kompa, nie mówiąc już o necie.

 5. jo myślę że to drugie.Dużo komentarzy jakie słyszałem na mieście to takie że „to forum to 20 tych samych osób więc nie warto w ogóle sugerować się pisanymi tam komentarzami”.Niektórzy boją się też narazić w komentarzach. Nie zgadzam się z takim podejściem. Pomimo swej anonimowości jest doskonałą platformą wymiany myśli i poznania opinii mieszkańców/wyborców a także przedstawienia swojej kandydatury. A jak nie w tej kampanii to za 4 lata głownie w necie będzie się odbywała kampania wyborcza!

 6. Myślę, że masz rację. Ale to wcale nie jest pocieszające. Bo w necie prawdziwy kontakt tak na dobrą sprawę jest niemożliwy. Nie widzę twarzy kandydata, nie słyszę intonacji głosu, nie widzę gestów, nie widzę ubrania. A to wszystko cuzamen 😀 do kupy daje mi wyobrażenie o człowieku, mówi mi o tym czy jest szczery, czy jest kompetentny itd itp…Ale to jest postęp.

 7. Jakim cudem ma Pan bierne prawo wyborcze w wyborach do Rady Powiatu Raciborskiego skoro jak Pan sam mówił mieszka Pan i pracuje w Oświęcimiu. A o prawie wyborczym nie decyduje fakt zameldowania a fakt zamieszkiwania (tj. gdzie koncentrują się główne czynności życiowe). Powinni Pana wykreślic z rejestru wyborców. Proszę o odpowiedź.

 8. owszem tak jak mówiłem pracuję w Oświęcimiu ale główne czynności życiowe kształtują się w Raciborzu. gdybym nie był o tym przekonany i gdyby tak nie było nie startowałbym w wyborach. Skoro uważam, że Racibórz jest mi bliższy to za tym też idą pewne czynności i plany. To w Rac jestem zameldowany, mam i utrzymuję dom na Ostrogu,spędzam wolny czas, chodzę do lekarzy, rejestruję i naprawiam samochód, odwiedzam znajomych, uczestniczę w życiu publicznym.

 9. Panie „Panie Tański”. Miejsce zamieszkania to miejsce faktycznego zamieszkania, ale i to ważne z zamiarem stałego pobytu. Krótko mówiąc nawet kilkuletni pobyt w innym mieście nie oznacza koniecznie, ze się zmienilo miejsce zamieszkania. A urzedowym poświadczeniem miejsca zamieszkania jest meldunek na pobyt staly.

 10. A ja myślę, Waldku, że o tym myślisz. Starczy zerknąć na twoją galerię, na starannie dobrane gustowneubrania, różne (nie jeden wyswiechtany garnitur) ubrania, dostosowane do sytuacji ubrania, odpowiednia poza, mina… Jak rasowy polityk. Tymochowicz nie miałby zbyt wiele do poprawy:) I nie słodzę. Pisząc to pokazuję Ci, że jestem wredna ;D, bo udawadniam Ci, że nam tu bajki o facetach opowiadasz 😉

 11. dziś o 18.30 w Raciborskiej Telewizji Kablowej premiera spotu wyborczego Platformy Obywatelskiej z udziałem posła Henryka Siedlaczka, lidera Koła nr 2 Nowa Generacja Roberta Myśliwego oraz kandydata do Rady Powiatu Waldemara Tańskiego! Zapraszam!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here