PO zdecydowało: Markowiak kandydatem

Władze regionalne PO na wniosek rady krajowej zdecydowały, że kandydatem na prezydenta Raciborza będzie poseł Andrzej Markowiak. Na pretendenta do prezydenckiego fotela z ramienia Platformy Obywatelskiej wyznaczono ostatecznie posła Andrzeja Markowiaka.
Przypomnijmy, że drugim kandydatem PO na najwyższy urząd był jeszcze do niedawna 29 – letni nauczyciel z Raciborza, Robert Myśliwy. – Wygrały priorytety partyjne, nie ludzkie – komentuje Mysliwy. – Andrzej Markowiak jest kandydatem warszawskim, nie raciborskim. Partia postawiła właśnie na niego, bo ja jestem kimś mniej znanym a władzom przecież zależy, by na urzędzie zawisła flaga Platformy. To jednak raciborzanie zdecydują kto zostanie prezydentem tego miasta, a nie Donald Tusk.
Robert Myśliwy dodaje, że Nowa Generacja nie zamierza się poddawać i nadal będzie walczyć o dobro miasta, zaś on sam zostaje kandydatem do Rady Miasta.

/SaM/

Czytaj także Markowiak: Jestem gotów na poświęcenie, by zająć się Raciborzem

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Znalazłem ciekawy filmik o podziemiach w Jarosławiu, które odnowione można zwiedzać. W Raciborzu od wielu lat przyjęta jest zasada, że jak się coś odkopie albo samo odsłoni (poprzez zapadlisko) to tylko powąchać i zasypać. Z powodu niedbałości albo nieudolności (nie wiem co jest bardziej odpowiednie w tym przypadku) pozbawiamy się ciekawych miejsc a także możliwości przyciągania turystów http://polska2007.wp.pl/kat,76394,wid,9051927,wiadomosc.html

  2. Pierwszym uczestnikiem powinien zostać Pan Wielebnie Nam Przewodniczący Tadeusz. Może jednak nie będzie aż tak oporny na argumenty i oprócz czynszu ujrzy historię i turystykę w mieście.

  3. Wszystko jest tu napisane oprócz: kiedy, gdzie, za ile kto tak naprawdę moze w ty przedsięwzięciu uczestniczyć i gdzie nalezy sie zgłaszać chocby po informację.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here