Znaleziono zwłoki przy ul. Rzecznej

Dziś, około południa przy ulicy Rzecznej w Raciborzu znaleziono zwłoki. Policja podaje, że znaczny rozkład ciała utrudnia identyfikację. Zwłoki, w rowie melioracyjnym, odkryli pracownicy zakładu wodociągów i kanalizacji. Policja podaje, że zgon prawdopodobnie nastąpił co najmniej miesiąc temu. Wskazuje na to znaczny rozkład ciała. Niemożliwe było ustalenie tożsamości. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.
Wezwana na miejsce policja początkowo powiązała zdarzenie z wczorajszym zaginięciem mężczyzny. Przy ulicy Łąkowej w Raciborzu, za zakładem Rafako, do Odry wpadł mężczyzna – wędkarz. Świadkowie twierdzą, że ze względu na szybki nurt rzeki niemożliwa była pomoc. Trwają poszukiwania.

/SaM/

- reklama -

12 KOMENTARZE

  1. Sorry bardzo, ale Racibórz w pełni zaangażowanym w tworzenie jak najlepszych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej oraz aktywnym w przyciąganiu nowych inwestorów?? Kurde, hahaha. Fajne zdjecie!;-))

  2. Ktoś nie napisał, że udział w takim konkursie jest płatny i to wysoko. To jeden z tych złotych biznesów warszafki, która zarabia na próżności prowincji. Mądrzejsi juz dawno przejrzeli i zamiast płacić tzw audytorom za dyplomy w złotych ramkach i statuetki na prezydenckie biurka wydają pieniądze na prawdziwą obsługę i przyciąganie inwestorów

  3. Prezydent się cieszy bo znalazł sie w rankigu, za który sam musiał wcześniej zapłacić:))) ale w nie powinno nas to dziwić wszak już to żadna nowośc takie wydawanie kasy na „ciekawe” cele czy plany. Ciekawe dlaczego prezydent nie starał się o ten certyfikat 2,3 i 4 lata temu??? – a już wiem – gmina nie była ani fair play ani inwestycyjna. Taki ranking przed wyborami dla każdej gminy jest małowiarygodny (byle coś porobić w miastach przed wyborami a potem wielkie certyfikaty).

  4. Nie wierze. Normalnie nie wierze. Rozumiem – czyste podłogi, ładny hol, ale nie robienie wszystkiego dla rozwoju przedsiebiorczości! Zakładałem w tym roku działalność i jesli ktoś mi w czyms pomógł to chyba tylko mama, bo sie modliła, zebym nie zwariował z tymi niekompetentnymi i zupełnie niechetnymi do pomocy urzędasami. Wyjatkiem jest kierowniczka referatu, ale resztę to chyba wzieli z Urzedu Pracy i tak walczą z bezrobociem…

  5. Po tym jak czytam to forum i informacje o Raciborzu takiej nagrody raczej bym się nie spodziewał. Ale jeśli została przyznana to dobrze świadczy o obecnych włodarzach miasta. No i nie ukrywam, że muszę pogratulować Raciborzowi tak dużego wyróżnienia. Racibórz i Rybnik wypadły w tym konkursie bodaj najlepiej z śląskich miast 🙂

  6. Arteks – masz rację !!! I takie są fakty. Rybnik wypadł rewelacyjnie a Racibórz bardzo dobrze – obydwa miasta najlepiej na Śląsku. Takie są właśnie fakty, które wielu bardzo bolą !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here