VI edycja „Gwiazdki Serc”

Po raz szósty odbędzie się Koncert Charytatywny „Gwiazdka Serc”. Jego motto brzmi „W trzy godziny dookoła świata”Raciborska Izba Gospodarcza i Raciborskie Centrum Kultury zapraszają do budynku RCK przy ul. Chopina 21 w Raciborzu 15 grudnia o godz. 18.00.

Podczas koncertu znane postaci raciborskiego życia politycznego, kulturalnego, społecznego i zawodowego Ziemi Raciborskiej występują na scenie indywidualnie i grupowo, śpiewając, tańcząc czy recytując w stworzonym specjalnie na tę okazję programie artystyczno-rozrywkowym.


Jak mówią organizatorzy – jest to forma działalności charytatywnej, przybliżająca równocześnie mieszkańcom miasta i powiatu osoby znane głównie z mediów, pokazująca ich „inną twarz”.


reżyseria i scenariusz: Piotr Wieder, Tadeusz Kalwala


POZOSTAŁE SZCZEGÓŁY JUŻ WKRÓTCE.

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Jedno sprostowanie: zdjęcie JPII w Asyżu pokazuje Go przed grobem św. Klary (s. Chiara po italiańsku), a nie przed grobem św. Biedaczyny, którego grób jest bardzo surowy (stalowe okratowanie wokół kamiennego grobu), a jego samego nie widać. Kto był w Asyżu ten widział na własne oczy. A generalnie, dzień papieski w obecnych czasach działa jak wyrzut sumienia, że tak bardzo daleko nam od nauki , tego, którego podobno wszyscy kochamy. Raczej smutno.

  2. popieram twoje zdanie kolejny raz p. frączek kandydat na prezydenta pobiera komunie w kościele w sercu,na płoni, i u siebie w studziennej, wynika z tego że chce być 1 przed ołtarzem i widoczny, ale czy to kłamliwe zachowanie wystarczy aby objąć fotek prezydenta. niech lepiej idzie na leczenie cukrzycy i głupoty.

  3. Drogi Panie/Pani podpisany literkami „adip”: albo serwer przerzucił Twój komentarz z jakiegos innego zakątka sieci, albo on nie ma sensu. Bo jaki jest związek Pana/Pani komentarza z treścią artykułu lub poprzednim komentarzem?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here