Przesłuchania do Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie

W raciborskim MDK-u odbędą się przesłuchania eliminacyjne do XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.14 grudnia 2006 r. w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu odbędą się przesłuchania eliminacyjne do XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika. Impreza odbywa się w Będzinie.

Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek ma formułę konkursu, przeznaczonego wyłącznie dla amatorów, którzy maja minimum 7 lat. W Festiwalu mogą wziąć udział soliści, duety, zespołu wokalne i wokalno-instrumentalne, chóry działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach, organizacjach polonijnych, a także osoby niezrzeszone. Zgłoszeniem do Festiwalu jest wypełniona karta uczestnictwa przesłana do dnia 25 listopada 2006r. poczta, faksem lub e-mailem do biura Festiwalu w Będzinie.


Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa oraz karta zgłoszeniowa dostępne na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu – www.mdk-raciborz.pl oraz na stronie Festiwalu – www.ofkip.pl

- reklama -

121 KOMENTARZE

  1. zastanów sie palancie co piszesz, nie masz o kimś pojęcia a chcesz na forum zaistnieć! Dobrze przynajmniej że piszesz „ponoć” bo to świadczy że nie gówno wiesz na temat Tańskiego. Więc nie rób z siebie idioty a przy okazji z Tańskiego.Czy to Tański uważa że „Markowiak to człowiek z Warszawy…”?Czy Tański do tego doprowadził? i po plecach Markowiaka?stuknij się w pałę.I nie przyklejaj mu łapówek bo do tego mu jeszcze daleko!!!

  2. aaa i jeszcz jedno! nie pisz że uciekł tylko napisz że wygrał konkurs na naczelnika promocji ale stanowiska nie dostał. To co byś zrobił na jego miejscu. Wybierasz inną oferte, stajesz znowu do konkursu, wygrywasz i sie przenosisz na okres kadencji tego który nie dał ci szansy!Ciesz sie idioto że komuś sie chce tu wracać i coś zrobić i mam nadzieje że masz o ile nie lepsze to przynajmniej takie samo doświadczenie i wiedze jak on! Co to za pajac z tego X:)

  3. odnośnie Waldka Tańskiego – kiedyś przeczytałam że niejaki U.M. wypowiadał się w imieniu całego urzędu negatywnie o Waldku. Chciałabym poznać tą osobę bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć nikogo z kim Waldek miałby w UM złe stosunki. Żałowaliśmy że odchodzi. Co stało sie z jego działem za następcy to wszyscy wiemy. Dopiero Pan Mrugała trzyma odpowiedni poziom przystający do Waldka. I jest tak samo sympatyczny i radosny na co dzień. U.M. jeśli sie wypowiadasz to nie rób tego w imieniu Urzędu

  4. witam wszystkich! jestem na spotkaniu ze znajomymi którzy wpisali z mojego komputera parę komentarzy! mam nadzieję, że są także inni tak jak A-F i jo i Brutus, którzy dociekają całej prawdy a nie tylko Ci którzy dają się ponosić emocjom i oskarżają!

  5. drogi X nie rozumiem skad taka zawisc twoja pod adresem W.T. masz jakies kompleksy albo skryte urazy co??jak zauwazylem tylko Ty rzucasz wulgarne teksty na tym forum bez zadnego poparcia argumentami co wskazuje na to ze jestes osoba niezwykle prosta i zdecydowanie nie wychowana…moze dostosujesz sie do norm panujacych na forum i zaczniesz pisac posty na poziomie ludzi doroslych i kulturalnych. Popatrz na wypowiedzi tego W.T. jak sa pisane!! Jak osiagniesz taki poziom to porozmawiamy!!

  6. Do bbb. Gdyby bicie żony było dyskwalifikujące to mielibyśmy na pewno luźniej na listach. Nie napisałeś czyją żonę ten Krupa bije. Jeśli swoją, to może właśnie po to sobie ją kupił, a jeśli w dodatku ona daje się bić, to widocznie jest na tyle głupia, więc mała strata. I skąd Ty o tym wiesz ? Nie znam gościa, ale czy on to gdzieś ogłasza, czy czyni tak, jak większość damskich bokserów w zaciszu swojej wspaniałej,kochającej się rodzinki w niedzielne przedpołudnie po przyjściu z kościoła ?

  7. niestety ni tym razem, jak powiadają, ale wynik też niezły 322 głosy. Niestety nie mieliśmy silnej listy6-7 osób która byłaby w stanie zapracować na 2 mandaty. Wszedł jednak z PO Olender Piotr któremu gatuluję, a wszystkim którzy oddali na mnie głosy serdecznie dziękuję:)!!!

  8. nie łamię się! Taki jest wybór mieszkańców i trzeba to uszanować choć myślę że jeśli mielibyśmy większą listę dobrych ludzi to uzyskalibyśmy 2 mandaty! Na pracę którą wykonuję nie narzekam ale jeśli któryś z Prezydentów uzna taką stosowność to się nie zarzekam!

  9. Do W.T… chociaż z Tobą sympatyzuję to nie mogę się oprzeć wrażeniu że za bardzo byłeś pewny że wejdziez do RP… przemyśl jeszcze raz swoją kampanie… znajdź jeszczze kilku wyborców może za 4 lata sie uda…

  10. dziękuje sympatyku:) nie ma już co się rozwodzić nad rozlanym mlekiem ale zapewniam Cię że w ogóle nie byłem pewny czy się dostanę. 1. ze względu na to że byłem na 2 miejscu 2. że lista była za słaba bo tylko 4 osoby, która mogłaby zapracować na 2 mandaty do Rady. Dlatego mocno starałem się aby być obecnym wszędzie ale też bez negatywnych działań wobec Piotra Olendra któremu zrealizowałem materiały drukowane.To co nazywasz pewnością dla mie było aktywnością:)dziękuję za ciepły komentarz!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here