„Kochamy wszystkich nauczycieli!”

Takie słowa można było usłyszeć nie tylko w czasie programu artystycznego przygotowanego z okazji Dnia Nauczyciela, ale również na szkolnych korytarzach i w klasach Szkoły Podstawowej nr 15.

Obchodzone tym razem w przeddzień, bo 13 października, Święto Komisji Edukacji Narodowej było wyjątkowym dniem w naszej szkole. Wyjątkowym i uroczystym. Tego dnia sztandar nieistniejącej już Szkoły Podstawowej nr 11 został przekazany naszej szkole i zajął specjalne miejsce w gablocie w holu naszej szkoły. W ten sposób połączono tradycje obu szkół. Przekazanie sztandaru odbyło się podczas uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów z pomocą pani Joanny Morawiec, Joanny Chrzanowskiej – Rybeczki, Justyny Czogały i Ewy Kubackiej. Warto wspomnieć, że program artystyczny był pierwszym przedstawieniem, które wystawiło działające w naszej szkole Koło Teatralne, a „Galeria szkolnych charakterów” rozbawiła nie tylko uczniów, ale i nauczycieli. Można w niej było zobaczyć między innymi szkolną strojnisię, brudasa, lenia i lizusa, który jak to lizus, obdzielił dyrekcję czekoladkami.
Każdy z pracowników naszej szkoły wysłuchał przemówienia pana dyrektora Andrzeja Ciesielskiego. Nie obyło się również bez nagród wręczonym niektórym nauczycielom i pracownikom szkoły.

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here