III miejsce w konkursie plastycznym.

20 października 2006r. nasze przedszkole
zajęło III miejsce w konkursie plastycznym pt.,, PORY ROKU… JESIEŃ”.III miejsce w konkursie pt. ,, Pory roku…jesień” wywalczyła dla naszego przedszkola Katarzyna Zarembik z grupy czterolatków. Serdecznie gratulujemy!
Życzymy dalszych sukcesów!

- reklama -

699 KOMENTARZE

 1. Do anty propagandy. Dlatego właśnie odpowiedzialne za tragedię jest całe społeczeństwo niemieckie tamtych czasów, a nie tylko co którzy „musieli wykonywać rozkazy” My też mamy taką władzę jaką sobie wybieramy ( na każdym szczeblu) i nie jes to wina niedojrzałości, tylko preferencji.

 2. Do normalnego. Ty raczej jesteś NIENORMALNY. Czy uważasz że jeśli dzisiaj ktoś rozmawia o wyborach to łamie ciszę. Przed chwilą słyszałem w restauracji jak dwóch facetów się przekonywało co do jutrzejszego głosowania. Uważasz że powinna wpaść jakaś czarna brygada i ich za to rozstrzelać ?

 3. Nie wypowiadałam się wcześniej. Nie widzę już sensu. Zresztą mnie to nie dotyczy. Poza tyjm jest cisza wyborcza i ja chce ciszy i spokoju. A i OŚWIADCZAM WSZEM I WOBEC- TO JA JESTEM KOBIETĄ ŻYCIA …WNIKA I TYLKO JA MOGĘ MÓWIĆ DO NIEGO „DROGI”

 4. Do jo. Naprawdę myślałem że to Ty najdroższa wczaśniej się odezwałaś. Mam też pytanie. Czy cisza wyborcza dotyczy też mówienia Tobie, jak bardzo się za Tobą stęskniłem ? Nawet jeśli tak, to i tak ją złamię i gotów jestem być za to rozstrzelany. No może nie do końca, bo wtedy nie miał bym szansy pójść z Tobą na spacer, ale tak trochę może być.

 5. Do jo. To dlatego że wszędzie Cię widzę. Czemu tak póżno się odezwałaś ? Ja zaraz muszę jechać do Pyskowic ( nawet nie wiem gdzie to jest ) do szpitala, bo znajomi zrobili bum samochodem i tam wylądowali. Serce mi krwawi, że nie będę mógł dalej prowadzić miła z Tobą tej rozmowy. Cholera co za jełop wymyślił komunikowanie się z kobietą mojego życi za pomocą stukania w klawisze ? A może pojedziesz ze mną ?

 6. Późno się odezwałam, bo tez nie wiedziałam, że bedziesz tutaj. Pyskowice… Hmmmmmm Gdzie to? Mam nadzieję, że twoim znajomym nic się nie stało poważnego. NO niestety nie mogę z Tobą tam jechać. Chyba bym nie dojechała. W końcu jestem blondynką.

 7. Do jo. Ja dojadę, a Ty mi dotrzymasz towarzystwa. Mówię poważnie. Podam Ci numer tel. 696 099 086. Jeśli Ci nie brak odwagi to się odezwij ( napisz sms-a ) Ja wyjeżdżam około 20.30 i jak najszybciej wracam.

 8. Może będzie lepiej jak …wnik przyjedzie jutro z pełnym naręczem kwiatów i uklęknie przed „jo” w OKW 1 :)))) wtedy „jo” chyba pękniesz z zachwytu:))

 9. Co Ci się „jo” nie podoba? Myślałem, że kobiety lubią taką dozę romantyczności z kwiatami w roli głównej. No chyba, że nie przepadasz za cwietami 🙂

 10. Juz chyba bardziej nie mogę Tobie …wnik podpowiedzieć, że jeśli się zarejestrujesz i zalogujesz na Forum to jako użytkownik forum możesz wysyłać wiadomości do „jo” poprzez portalową skrzynkę. Możecie przy tym zachować Waszą anonimowość:)) tylko wtedy przestanę oglądać Wasze flirty w komentarzach:(

 11. Sorry, że przerywam tą miłą pogawędkę, ale kandydat z Gamowa bije wszystkich na głowę. Po pierwsze: dzisiaj (sic!) pojawiły się jego nowe plakaty. A po drugie pisze w nich nieprawdę, jakoby sąd apelacyjny potwierdził prawdziwość jego informacji dotyczcych zadłużenia gminy –

 12. Dla niego oddalenie wniosku ze względów formalnych jest potwierdzeniem prawdziwości jego słów. Panie P. wstyd – podaje się pan za prawnika ale chyba w najgorszym wydaniu – manipuluje pan ludźmi! Co by to było po ewentualnie wygranych wyborach!

 13. Co to w tym Rudniku się wyrabia?. No tak my tu w Raciborzu mamy własne problemy przedwyborcze na swoją skalę a w Rudniku (jak i wszędzie w kraju) mają problemy na swoją skalę. Wot nastala demokracja:)

 14. Właśnie! Panie kandydat P. Pokaż pan wyrok w którym pisze, że sąd potwierdza prawdziwość twoich słów! Bo w plakatach i ulotkach możesz se pisac co chcesz, chyba, że ktoś tego bedzie miał dość i (znowu?)poda cię do sądu.

 15. Dzięki A-F. Nie widziałem wyroku, w którym JEST NAPISANE, że rację ma kandydat P. a nie K.! No i oczywiście P. w ulotkach może SOBIE (nie: „se”)pisać co chce. Do czasu oczywiście. Prawda. Dbajmy o poprawną polszczyznę. Nawet w gminie Rudnik.

 16. Ty sie znosz na prawie jak „koza na jarganach”! Jak Sąd Apelacyjny odrzucił zażalenie Pana K. tzn., że utrzymuje postanowienie Sądu Okręgowego w mocy i jest to ostateczne i prawomocne! A jak się chcesz wymądrzać to idź się najpierw jeszcze douczyć!

 17. A żebyś wiedział(a), że znam sie na prawie lepiej niż ty! Nie twierdzę, że postanowinie nie jest prawomocne! Ale nie potwierdza ono, że P. ma rację. Stwierdza jedynie, że tym razem K. zawalił formalnie i nie udało mu się P. udowodnić, że podaje nieprawdę w materiałach wyborczych. Widziałem uzasadnienie. A wy go nigdzie nie pokazaliście tylko piszecie swoją wersję w ulotkach, które rozklejacie podczas ciszy wyborczej! Jak cisza to cisza. Idę skorzystać nocnej. By,by.

 18. Przegladam to forum i patrze jak grupka ludzi zmieniajacych pseudonimy zajmuje sie głupatami. A tym czasem GL zawiązała pakt z dfk z Krzanowic i Rudnika i na ich koszt zrobiła sobie wiec przedwyborczy. Drodzy uczestnicy forum ona ma Was w d… Ona chce władzy. I jak ja bedzie miała to wtedy zobaczycie. A władzę zdobywa się za wszelką cenę, nawet z waserdojczami jak ich mazywa na codzień.

 19. Dzięki A-F za namalowanie obrazu jo. Mam nadzieję że lornetka była sprawna, a Twoja ręka wiernie oddaje to, co widzi oko.Nie obawiaj się, że nie będziesz mógł obserwować dalszego rozwoju wypadków. Jako ojciec chrzesny tej znajomości będziesz o wszystkim informowany.

 20. A-F jak już spełnisz swój obywatelski obowiązek oddając głos na jedynie słusznych ludzi,którzy poprowadzą nasze miasto, powiat i region w świetlaną przyszłość, to odpowiedz mi na jedno pytanie. Czy Ty na pewno masz dobry wzrok i malując portret jo patryłeś w dobre okno ? Chodzi mi o to,czy ona nie jest przypadkiem tym facetem w przepoconym podkoszulku i z obrośniętymi plecami z reklamy przestrzegającej przed zawieraniem znaJOmości przez internet ???

 21. To, że w sobotę rano zobaczyliście nowe plakaty A.P. nie jest podstawą aby go opluwać i twierdzić, że złamał ciszę wyborczą. Plakaty te mogły zostać powieszone w piątek przed 24:00. Pisząc takie bzdury to wy łamiecie ciszę wyborczą rozsiewając fałszywą propagandę. Poza tym ludzie D.K. rozpowszechnili w piątek nieprawomocne postanowienie sądu, które roznosili owiniete w ulotkę wyborczą D.K. popełniając tym samym czyn karalny.

 22. …wniku gdyby to był facet to by moja lornetka pokazała faceta, a że jest to niewiasta to też niewiastę z farb na obrazie należało wyczarować (oczywiście z małym retuszem polegającym na zamianie kremu do smarowania….:) na kwiatki:)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here