G.Lenartowicz nowym sekretarzem powiatu

Spośród szóstki kandydatów chcących zastąpić Mirosława Lenka na stanowisku sekretarza powiatu wyłoniono trójkę: Beatę Bańczyk, Waldemara Tańskiego oraz Gabrielę Lenartowicz.
Starosta postawił na tę ostatnią.
Do ogłoszonego przez starostwo konkursu na stanowisko sekretarza powiatu zgłosiło się siedem osób. Sześć z nich spełniało warunki. Spośród kandydatów przesłuchanych przez powołaną przez starostę komisję, wyłoniono trójkę: Beatę Bańczyk, Waldemara Tańskiego oraz Gabrielę Lenartowicz. Starosta postawił na tę ostatnią.
O moim wyborze zdecydowało jej spore samorządowe doświadczenie. Pracowała w raciborskim magistracie jako kierownik działu organizacyjnego, była naczelnikiem wydziału promocji zarówno w raciborskim urzędzie jak i rybnickim. Sporym atutem jest doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych – komentuje Adam Hajduk. 
Starosta twierdzi, że pozostała dwójka była także wysoko oceniona, cieszy się, że "było w kim wybierać i tylko żałować, że stanowisko jest jednoosobowe".

Gabriela Lenartowicz rozpoczyna urzędowanie 2 stycznia.

/SaM/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Spoko filmik i muza tez spoko. Poza kilkoma problemami natury technicznej impreza udana,podobala mi sie i jestem zaskoczony mile frekwencja.Musze przyznac,ze Koniec Świata staje sie naprawdę fajnym miejscem spotkan kosmopolitycznych ludzi.Bardzo mi odpowiada ta amtosfera.Spoko był Kurde/Moloch i spoko Iwulsky.Brakowalo w Racku takiego świeżego tchnienia.

  2. Ciesze się, że takie imprezy moga sie dziac na końcu swiata i że ma je tu kto organizować (ASK). Mnie najbardziej podobał się drugi wspólny koncert grup kurde i moloch, będący improwizacja do własnoręcznie nakręconego filmu niemego. Nowy motyw, choć oparty na starym korzeniu (film niemy nawiązujący do horrorów z poczatków kina) – świetna hybryda. Nie wiedziałem, że tak blisko nas mieszkają i tworzą artyści takiego ducha, którzy niczyn nie ustepują artystom z krakowskiego art-audio festivalu…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here