Sylwester w tym roku nie pod chmurką

W związku z brakiem zgody na przeprowadzenie imprezy o charakterze masowym planowany na raciborskim Placu Długosza koncert sylwestrowo – noworoczny zostaje przeniesiony do sali widowiskowej Raciborskiego Domu Kultury przy ul. Chopina.Koncert rozpocznie się o godz. 23.00 i potrwa do godz. 2.00. Wystąpią zespoły: GANG MARCELA i AVANTI.

/SaM/

- reklama -

29 KOMENTARZE

 1. Przypomnijmy jak „rozwinął” się raciborski PKM (bo „funkcje kierowcze w zakładach podległych raciborskiemu Urzędowi Miasta” – to pusta nowomowa).

 2. Kolejny człowiek Wojnara.Ten za wszelką cenę chciał go wcisnąc do PK w poprzedniej kadencji.Nie udało się bo wtedy jeszcze nie był w komitywie z Osuchowskim.Teraz speca od transportu będziemy mieli jako dyrektora szpitala. Gość wie tylko co to jest polopiryna i że można ją kupić w aptece szpitalnej u Radnego. Klimy

 3. Z tego co pamiętam wygrał konkurs na szefa PK ale Osuch. mianował Kowalewskiego. Za jego czasów PKM też nie za dobrze sobie radził ale mianowanie Kowalewskiego było (jak widać po latach i stanie komunikacji w mieście) katastrofą. PKS Pszczyna do najlepszych PKS-ów też nie należy. Zobaczymy jak będzie dalej ze szptalem – oby nie gorzej.

 4. Powodzenia! i mądrości . 28 grudnia, na sesji rady powiatu uchwalono budżet powiatu raciborskiego na przyszły rok. G.Utracki: Budżet jest bezpieczny o ile nie powtórzą się problemy ze szpitalem.

 5. Powodzenia! i mądrości . 28 grudnia, na sesji rady powiatu uchwalono budżet powiatu raciborskiego na przyszły rok. G.Utracki: Budżet jest bezpieczny o ile nie powtórzą się problemy ze szpitalem.

 6. Może ktoś wie w jakiej kondycji zostawił pan prezes „swój” PKS Pszczyna? Wg moich informacji to najgorszy PKS w województwie śląskim – likwidacja kurów, autobusy z PRL-u i o czym tu jeszcze dyskutować. Oby tylko szpitala nie zostawił w tekiej samej kondycji finansowej. Chyba jednak zły wybór panie starosto!

 7. Kowalewski Ci niepasuje,Rudnik Ci nie pasuje to moze wibrator przypasuje ci,bo moze troche wytrzesie twoją inteligencję i krytycyzm,skoro zadajesz tyle „mądrych pytań”to opowiedz nam czym Ty się zajmujesz geniuszu-geniuszko?

 8. Do ” do Karin /2007-01-02 16:29:34/ id: (6f37c440)” sam(a)jesteś chyba Ciotą – pożycz mi swój wibrator. Powidz mi proszę czym to zaimponował w PKM-ie lub PKS Pszczyna pan nowy dyr. szpitala. A dlaczego po Raciborzu jeździ złom PRL-owski? Zapytaj się Kowalewskiego, dlaczego w niedzielę po 18 nie można się dostać autobusem do centrum? Sorry, to moja wina bo nie korzystam z tych autobusów.

 9. Przyzwyczajenia dadzą górę. Na początek kupi jakiegoś Busa, potem wprowadzi oświetlenie na skrzyżowaniu z ul.Głubczycką itd.. Bajzel personalny jaki zastał po poprzedniku zacznie się panoszyć i strajkować, chaos z możliwością ucieczki w nieznane nas czeka, czyli skazani na migrację zarobkową i dalej po zdrowie, po śmierć nie musimy migrować, to szpital robi profesjonalnie, obecnie p.Rudnik przewodniczy w tym swoim profesjonalizmem. Powodzenia.

 10. 1.Komentarze są po to by wyrażać swoje opinie i to czynię. 2.Gość „do Karin” obraża komentujących nie mając argumentów na „plus” 3.Fakt: pan Rudnik zostawił PKM R-rz z długiem a p. Kowalewski po połączeniu z MPGKiM wcale nie uzdrowił komunikacji w Raciborzu, zmniejszył ilość kursów i nadal nie potrafi zrestrukturyzować autobusów tak by nie przynosiły strat. 4.Fakt: PKS Pszczyna należy do najgorszych PKS-ów w województwie i może podzielić losy PKS Bytom (likwidacja) 5.Fakt

 11. 5.Fakt: Pan Rudnik ma doświadczenie i przygotowanie do prowadzenia spółek z o.o. tylko z tego faktu nic nie wynika bo nie potrafił uzdrowić prowadzonych przez siebie spółek. I tyle mojego komentarza w tej sprawie

 12. Ta nominacja świadczy o kompletej degrengoladzie miasta i powiatu.Totalny brak koncepcji, kadr i pomysłu na władzę. Sięganie do takich osób świadczy o totalnym braku poczucia odpowiedzialności. Ale to jest własnie Racibórz.

 13. Nic gorszego szpital i mieszkańców Raciborza nie mogło spotkać. Gorszej kandydatury wojnarowcy nie mogli wystawić.Za rok szpital rozkraczy się a winą obciąży się złe przepisy, bo za to nikt nie będzie odpowiadał.

 14. Ciekawe dlaczego tylko dwóch kandydatów predentowało do fotla Dyrektora Szpitala Rejonowego w Raciborz. Mając być opluwanym i krytykowanym juz w pierwszych dniach pracy , dziekuję ale postoje. Teraz wiemy dlaczego,……. . Zadowolic wszystkich sie nie da!!! Z pustego nawet Salamon nie potrafi. Czy Kto z raciborzan zauważy nawet najmnieszy sukces nowego Dyrektora! Wszyscy jak sępy czekaja co by tu jeszcze wytknąć i zniechecić!

 15. Ciekawe dlaczego tylko dwóch kandydatów predentowało do fotla Dyrektora Szpitala Rejonowego w Raciborz. Mając być opluwanym i krytykowanym juz w pierwszych dniach pracy , dziekuję ale postoje. Teraz wiemy dlaczego,……. . Zadowolic wszystkich sie nie da!!! Z pustego nawet Salamon nie potrafi. Czy Kto z raciborzan zauważy nawet najmnieszy sukces nowego Dyrektora! Wszyscy jak sępy czekaja co by tu jeszcze wytknąć i zniechecić!

 16. Panie dyrektorze!!!!Zrób pan porządek na pogotowiu.Tam pracuje człowiek despota! tam wiedzą o kogo chodzi. Poza pracą nie daje żyć ludziom w bloku. A jak ma dyżur to prosić Boga żeby nie przyjechał na wezwanie.

 17. 3 godziny trzekałem aby zostać obsłużonym na Izbie Przyjec na dolew Szpitalu. To …………….. woła o pomste do nieba. Zrobic porzadek z Izba Przyjec!

 18. Powiadasz, że „trzekałeś” 3 godziny na dole? Nic dziwnego, że nikt się tobą nie zainteresował przez 3 godziny – wszak na dole są garaże:)

 19. No tak to jest jak ze sraczką wali się na pogotowie a nie do lekarza rodzinnego… oj ludzie ludzie weszła ustawa teraz to dopiero będziecie płakać rzewnymi łzami. Skończą się wyjazdy do bólu dupska i innych bzdur a ja już nie mogę się tego doczekać 🙂

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here