VIII Halowe Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Pięcioosobowej – Racibórz 2007

Impreza, nad którą patronat objęli starosta Adam Hajduk i prezydent Mirosław Lenk odbędzie się w dniach 23 – 25 lutego 2007 r. w hali sportowej OSiR w Raciborzu przy ulicy Łąkowej 33.W opinii organizatorów faworytami do zdobycia tytułu mistrzowskiego w tym roku będą drużyny Straży Miejskiej Tychy oraz IPA Śląsk (Stowarzyszenie Policjantów Świata Śląsk). Udział w zawodach potwierdziło 35 ekip reprezentujących różne jednostki Służb Mundurowych. Racibórz będzie reprezentowany przez drużynę Straży Miejskiej.

Drużyny zostaną podzielone na grupy. Pięć grup będzie liczyło po 4 drużyny natomiast trzy grupy będą miały po 5 drużyn. W grupach rozgrywki odbędą się systemem „każdy z każdym”.

Do drugiej fazy turnieju awansują drużyny, które zajmą pierwsze dwa miejsca w grupach (16 drużyn), kolejne osiem spotkań wyłoni czołową ósemkę turnieju. Następne mecze wyłonią pierwszą czwórkę oraz drużyny które powalczą o miejsca V – VIII.

Tradycyjnie zostanie wyłoniony król strzelców, a obserwatorzy i trenerzy wybiorą najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza turnieju.

Najważniejsze mecze turnieju odbędą się w niedzielę 25 lutego pomiędzy godziną 9.00 a 14.00, na którą organizatorzy przewidują początek meczu finałowego.

Wstęp bezpłatny.

/Piela/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here