
Gimnazjum nr 5 przy ulicy Opawskiej 81 w Raciborzu serdecznie zaprasza uczniów klas VI szkół podstawowych
w dniach 28-29 marca 2007r.
na Dni Otwarte szkoły.
Pokazy
Eksperymenty fizyczne
Doświadczenia chemiczne
Spektakl „Czarnego Teatru”
Program międzynarodowy „COMP@S”
Pokaz multimedialny o działalności szkoły
Stałe ekspozycje
Klubu NET „Enigmat”
Gazetki szkolnej „Mikser”
Kroniki szkoły : geograficzna, językowa
Zwiedzanie szkoły
Adres strony:
www.gimnazjum5.raciborz.com.pl
- reklama -




![Literacka podróż po Włoszech, czyli spotkanie z Gregiem Krupą w Strzesze [ZDJĘCIA] Literacka podróż po Włoszech, czyli spotkanie z Gregiem Krupą w Strzesze](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/greg-krupa-rck-w-punkt.jpg)
![Spotkanie z Mają Adamik w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Spotkanie z Mają Adamik w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/maja-adamik-13.jpg)






![Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/i-lo-debata.jpeg)
![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)
![Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/koncert-umuzykalniajacy-rck.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)







